'Sterkhouder vraagt om vertrek: Club Brugge wil 20 miljoen'

door
'Sterkhouder vraagt om vertrek: Club Brugge wil 20 miljoen'

Nu het kampioenschap officieel binnen is en de (virtuele) titelviering achter de rug is, kan het bestuur van Club Brugge zich volledig gaan toeleggen op de transfermarkt. Blauw-Zwart wil zijn ploeg immers nog verder versterken. Bovendien zullen bepaalde spelers vervangen moeten worden, Emmanuel Dennis bijvoorbeeld.


Het is al een tijdje duidelijk dat 22-jarige zal vertrekken op Jan Breydel. En volgens La Dernière Heure heeft de Nigeriaanse aanvaller zijn transferwens nu ook zelf duidelijk gemaakt aan de club. Bij Blauw-Zwart is men zoals eerder aangegeven bereid om mee te werken aan zijn stap naar een grotere competitie. Er moet echter wel boter bij de vis komen: ondanks de coronacrisis mikt Club op een transfersom van minstens 20 miljoen euro.

Voorlopig beweegt er wel nog niet zoveel. Dat heeft voor een groot deel te maken met het feit dat heel wat buitenlandse clubs nog geen duidelijkheid hebben over het einde van het huidige seizoen, laat staan de start van komend seizoen. Maar aan interesse geen gebrek. Engelse media wezen afgelopen weekend nog nadrukkelijk naar Arsenal FC, maar ook verder in de Premier League en de rest van Europa liggen clubs op de loer.

POLL: Twintig miljoen is een correcte prijs voor Dennis ...

Meest recent

KRC Genk-voorzitter roept duidelijke boodschap naar refs

KRC Genk staat op een derde plek in de Champions Play-Offs, maar de Limburgers hebben alles nog in ...

18
18
Thomas Vermaelen richt zich tot Sonck: "F*cking hell!!"

Wesley Sonck en Thomas Vermaelen kenden een rijkgevulde carrière en waren uiteraard ook lange ...

21
21
Noa Lang laat monden openvallen met tattoo: “Ik heb schijt”

Noa Lang is een apart figuur, zowel op als naast het veld. De Nederlandse buitenspeler maakte de ...

34
34
Verrast Maxim De Cuyper met transferkeuze?

Maxim De Cuyper is dit seizoen één van de dragende krachten van Club Brugge. De ...

207
207
‘Bizarre Chelsea-oorlog rond Roméo Lavia barst los'

Roméo Lavia kent een persoonlijk rampseizoen bij Chelsea, maar de middenvelder wordt nog ...

30
30
Bondscoach Rudi Garcia trouwt met Italiaanse schone Brienza

Rudi Garcia (61) maakte een goede eerste indruk als bondscoach van de Rode Duivels en ook naast het ...

17
17
'Anderlecht geeft grote Vertonghen-hint voor bekerfinale'

Er viel donderdagnamiddag niets dan goed nieuws te rapen bij Anderlecht. Het bezorgde zichzelf een ...

158
158
PSV-trainer schenkt klare wijn over 'degradatie' Bakayoko

Vorig seizoen had hij nog een groot aandeel in het boerenjaar van PSV, maar deze jaargang verging ...

35
35
'Real schakelt Man Utd in: transfer aan halve prijs'

Er hangen dezer dagen stormwolken boven het Bernabeu. De uitschakeling in de kwartfinale van de ...

54
54
Antwerp-target geeft hint: "Zou een goede stap zijn"

Antwerp beleefde donderdag een pijnlijke namiddag tegen Anderlecht. Dat was met een rasecht B-elftal ...

151
151
Hoezo wrevel? Müller komt met mooie woorden voor Kompany

Op het einde van het seizoen neemt Bayern München na maar liefst 25 jaar afscheid van Thomas ...

96
96
Vandenbempt voorspelt zware jaren voor deze topclub

De Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League is al snel een competitie op twee snelheden ...

566
566
TRANSFERUURTJE: 'Transferwending bij Anderlecht, ster wil Real verlaten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

522
522
Peter Croonen grijpt in na ‘titelstress’ KRC Genk

KRC Genk stond in de reguliere competitie een heel seizoen aan de leiding, maar in de Champions ...

405
405
'Pijnlijk vertrek bij KV Mechelen in de maak'

Bas Van den Eynden speelde in de jeugd van Beerschot en Westerlo, maar sinds 2018 draagt hij het ...

395
395
Rode Duivels eren ‘legende’ Jan Vertonghen tegen Wales

Jan Vertonghen stopt aan het einde van het seizoen met voetballen. De verdediger kende een straffe ...

53
53
‘Knaller Rodrygo: grootmacht legt 80 miljoen op tafel’

Real Madrid staat op het punt om ferm te veranderen. Carlo Ancelotti kon dit seizoen geen prijs ...

93
93
Standard Luik draait Anderlecht een ferme transferloer

Standard Luik wil de weg naar de top weer inzetten. Achter de schermen is de club volop bezig met de ...

224
224
Club-smaakmaker verrast: ‘Kans is groot dat hij blijft’

Club Brugge won met 4-1 van KAA Gent in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart kwam op achterstand, ...

725
725
'AA Gent hoopt op miljoenen: wachten op akkoord'

Voor AA Gent zijn de play-offs stilaan een calvarietocht aan het worden. Ze slikten donderdag alweer ...

144
144

Meer sportnieuws