'Mogelijke opvolger Bölöni genoemd, Antwerp reageert op geruchten'

door
'Mogelijke opvolger Bölöni genoemd, Antwerp reageert op geruchten'

Antwerp stelde drie jaar geleden bij zijn terugkeer in eerste klasse Laszlo Bölöni aan als hoofdcoach en dat bleek een gouden zet. Onder leiding van de ervaren Roemeen groeide de Great Old uit tot een luis in de pels van de topclubs. Dit seizoen pakt het al voor de tweede keer op rij een Europees ticket en staat het ook in de bekerfinale.


Bölöni kan dus zeer fraaie resultaten voorleggen, maar desondanks zou het zomaar kunnen dat hij het straks voor bekeken houdt. Eind juni loopt het contract van de trainer op de Bosuil af en het lijkt er sterk op dat hij daarmee een punt zal zetten achter zijn passage bij Antwerp.

In een videogesprek met het Hongaarse M4 Sport geeft Bölöni immers aan dat hij erop rekent dat hij volgend seizoen niet langer Antwerp zal trainen. Hij vindt dat de volgende stap voor de club is om op de titel te mikken, maar daarvoor is volgens hem een andere filosofie nodig dan de zijne. Onder Bölöni kan Antwerp dus geen progressie meer maken, luidt zijn conclusie.

UPDATE 23u27
De kans bestaat dus dat Bölöni het na dit seizoen voor bekeken houdt op de Bosuil, zijn contract werd in ieder geval nog niet verlengd. Bij het bovengenoemde M4 Sport wordt alvast de naam van een mogelijke opvolger naar voren geschoven: Bernd Storck. Een bevestiging daarvan is er echter niet, bovendien onderhandelt de Duitser nog met Cercle Brugge over een verlengd verblijf.

Bij Het Laatste Nieuws nam men alvast contact op met Antwerp voor een reactie op de geruchten. De Great Old beweert echter dat er nog geen beslissing is genomen. "Wij waren niet op de hoogte van dit interview en zullen al helemaal niet reageren op namen van potentiële opvolgers. Wij weten alleszins van niets en hebben zelf ook nog niets beslist", klinkt het.

LEES OOK: Waarom Storck klaar is om Bölöni op te volgen

LEES OOK: Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

Storck zou een ideale opvolger zijn voor Bölöni ...

Meest recent

Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

88
88
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

99
99
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

52
52
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

244
244
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

269
269
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

30
30
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

78
78
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

179
179
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

126
126
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

31
31
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

481
481
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

476
476
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

558
558
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

551
551
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

323
323
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

460
460
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1226
1226
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1377
1377
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

398
398
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

411
411
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

374
374
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

392
392
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

666
666
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

832
832
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

326
326

Meer sportnieuws