'Mogelijke opvolger Bölöni genoemd, Antwerp reageert op geruchten'

door
'Mogelijke opvolger Bölöni genoemd, Antwerp reageert op geruchten'

Antwerp stelde drie jaar geleden bij zijn terugkeer in eerste klasse Laszlo Bölöni aan als hoofdcoach en dat bleek een gouden zet. Onder leiding van de ervaren Roemeen groeide de Great Old uit tot een luis in de pels van de topclubs. Dit seizoen pakt het al voor de tweede keer op rij een Europees ticket en staat het ook in de bekerfinale.


Bölöni kan dus zeer fraaie resultaten voorleggen, maar desondanks zou het zomaar kunnen dat hij het straks voor bekeken houdt. Eind juni loopt het contract van de trainer op de Bosuil af en het lijkt er sterk op dat hij daarmee een punt zal zetten achter zijn passage bij Antwerp.

In een videogesprek met het Hongaarse M4 Sport geeft Bölöni immers aan dat hij erop rekent dat hij volgend seizoen niet langer Antwerp zal trainen. Hij vindt dat de volgende stap voor de club is om op de titel te mikken, maar daarvoor is volgens hem een andere filosofie nodig dan de zijne. Onder Bölöni kan Antwerp dus geen progressie meer maken, luidt zijn conclusie.

UPDATE 23u27
De kans bestaat dus dat Bölöni het na dit seizoen voor bekeken houdt op de Bosuil, zijn contract werd in ieder geval nog niet verlengd. Bij het bovengenoemde M4 Sport wordt alvast de naam van een mogelijke opvolger naar voren geschoven: Bernd Storck. Een bevestiging daarvan is er echter niet, bovendien onderhandelt de Duitser nog met Cercle Brugge over een verlengd verblijf.

Bij Het Laatste Nieuws nam men alvast contact op met Antwerp voor een reactie op de geruchten. De Great Old beweert echter dat er nog geen beslissing is genomen. "Wij waren niet op de hoogte van dit interview en zullen al helemaal niet reageren op namen van potentiële opvolgers. Wij weten alleszins van niets en hebben zelf ook nog niets beslist", klinkt het.

LEES OOK: Waarom Storck klaar is om Bölöni op te volgen

LEES OOK: Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Storck zou een ideale opvolger zijn voor Bölöni ...

Meest recent

Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

7
7
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

9
9
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

36
36
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

48
48
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

49
49
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

27
27
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

300
300
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

19
19
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

25
25
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

97
97
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

21
21
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

175
175
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

619
619
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

306
306
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

96
96
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

159
159
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

84
84
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

20
20
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

73
73
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

42
42
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

233
233
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

236
236
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

316
316
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

341
341
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

222
222

Meer sportnieuws