Vitesse en de Vrienden van Vitesse krijgen geen geld van de provincie Gelderland. De provincie zou een schadevergoeding moeten betalen van rond de vijftig miljoen euro aan beide partijen. De Hoge Raad stelde in 2010 nog de Vrienden van Vitesse in het gelijk, maar de rechter heeft nu dus anders besloten.
Vitesse en de Vrienden van Vitesse wilden geld zien van de provincie, omdat deze een in 2001 afgesproken huurverlaging van het GelreDome niet na kwam.
Omdat een reddingsplan van Vitesse mislukte, zagen de investeerders hun geld niet meer terug.
De investeerders probeerden tevergeefs de, volgens hen, vijftig miljoen verlies gemaakte euro's te verhalen. Jan Snellenburg snapt dan ook niks van het besluit van de rechter. "Dramatisch dat de rechtspraak in Nederland zo in elkaar zit", aldus een van de Vrienden van Vitesse. Volgens hem weet de groep investeerders nu al dat zij in hoger beroep zullen gaan.