UPDATE: Paulo Dybala mogelijk tóch niet besmet met corona

505 stemmen
UPDATE: Paulo Dybala mogelijk tóch niet besmet met corona

Het coronavirus blijft wild om zich heen schoppen. Zopas geraakte ook bekend dat twee grote namen uit de voetbalwereld besmet zouden zijn geraakt. Dat met Arsenal-manager Mikel Arteta en Juventus-aanvaller Paulo Dybala.

De Engelse Premier League gaat vooralsnog 'gewoon' door, maar de vraag is of die beslissing nog te handhaven valt nu Arsenal-manager Mikel Areta positief heeft getest op het coronavirus en het trainingscomplex van Arsenal op slot is gegooid.

Al het personeel rond Arteta moet in thuisisolatie, waaronder de complete selectie en de staf. Directeur Dinai Venkatesham: "De gezondheid van onze mensen en het wijdere publiek is onze prioriteit, daar ligt onze focus. Onze gedachten zijn nu bij Mikel, die teleurgesteld maar positief is."

En daar blijft het niet bij. Want volgens Argentijnse media zou ook Paulo Dybala, aanvaller van Juventus, besmet zijn geraakt met het Coronavirus. Over hem is er nog géén officieel statement van zijn club, maar zeker in deze tijden mogen we aannemen dat het wel correcte informatie betreft.

UPDATE 13/03

Donderdagavond wisten we u nog te melden dat we mochten aannemen dat ook het nieuws over Dybala waarheidsgetrouw zou zijn, maar dat blijkt toch niet helemaal het geval te zijn. Voor alle duidelijkheid: de club Juventus of andere toonaangevende bronnen hebben ook nog niet aangegeven dat Dybala niét besmet zou zijn, maar dat hij het zeker wél zou zijn, bestaat ook twijfel over. Om alle misverstanden te vermijden en u zo correct mogelijk te informeren in deze al bange tijden, wensen we dit dan ook duidelijk te maken.

LEES OOK: 'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Wat met de Premier League?

Meest recent

Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

3
3
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

28
28
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

24
24
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

88
88
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

354
354
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

333
333
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

310
310
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

245
245
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

73
73
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

191
191
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

74
74
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

76
76
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

124
124
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

76
76
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

130
130
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

92
92
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

307
307
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

88
88
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

52
52
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

126
126
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

841
841
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

78
78
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

499
499
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

42
42
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

29
29

Meer sportnieuws