UPDATE: Paulo Dybala mogelijk tóch niet besmet met corona

door
UPDATE: Paulo Dybala mogelijk tóch niet besmet met corona

Het coronavirus blijft wild om zich heen schoppen. Zopas geraakte ook bekend dat twee grote namen uit de voetbalwereld besmet zouden zijn geraakt. Dat met Arsenal-manager Mikel Arteta en Juventus-aanvaller Paulo Dybala.

De Engelse Premier League gaat vooralsnog 'gewoon' door, maar de vraag is of die beslissing nog te handhaven valt nu Arsenal-manager Mikel Areta positief heeft getest op het coronavirus en het trainingscomplex van Arsenal op slot is gegooid.

Al het personeel rond Arteta moet in thuisisolatie, waaronder de complete selectie en de staf. Directeur Dinai Venkatesham: "De gezondheid van onze mensen en het wijdere publiek is onze prioriteit, daar ligt onze focus. Onze gedachten zijn nu bij Mikel, die teleurgesteld maar positief is."

En daar blijft het niet bij. Want volgens Argentijnse media zou ook Paulo Dybala, aanvaller van Juventus, besmet zijn geraakt met het Coronavirus. Over hem is er nog géén officieel statement van zijn club, maar zeker in deze tijden mogen we aannemen dat het wel correcte informatie betreft.

UPDATE 13/03

Donderdagavond wisten we u nog te melden dat we mochten aannemen dat ook het nieuws over Dybala waarheidsgetrouw zou zijn, maar dat blijkt toch niet helemaal het geval te zijn. Voor alle duidelijkheid: de club Juventus of andere toonaangevende bronnen hebben ook nog niet aangegeven dat Dybala niét besmet zou zijn, maar dat hij het zeker wél zou zijn, bestaat ook twijfel over. Om alle misverstanden te vermijden en u zo correct mogelijk te informeren in deze al bange tijden, wensen we dit dan ook duidelijk te maken.

LEES OOK: 'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Wat met de Premier League?

Meest recent

'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

83
83
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

173
173
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

167
167
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

72
72
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

154
154
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

762
762
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

169
169
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

44
44
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

38
38
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

312
312
'Atletico Madrid wil Club Brugge beroven van toptalent'

Atlético Madrid speelt woensdagavond op het veld van Club Brugge een belangrijk duel in de ...

268
268
Goots waarschuwt voor rampscenario bij Antwerp

Antwerp heeft zondag opnieuw een pijnlijke dag beleefd. In een ondergesneeuwde Bosuil ging het met ...

158
158
'Anderlecht zoekt TD: eerste naam doet de ronde'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard en de Brusselaars zijn ondertussen op zoek naar een opvolger. ...

384
384
'Schreuder naar Anderlecht: nieuwe wending in dossier'

De voorbije dagen was er even euforie bij Anderlecht na de straffe kwalificatie voor de bekerfinale, ...

345
345
Probleempositie Club? "In vergelijking met die toppers..."

Club Brugge deed afgelopen weekend een uitstekende zaak in de titelstrijd. Het naderde tot op drie ...

224
224
Alarmbellen gaan af bij Union na dramatische reeks

De titelstrijd is afgelopen weekend weer wat spannender geworden. STVV en Club Brugge boekten zeges ...

66
66
Clash bij Anderlecht? "Schreuder zal er niet mee lachen"

Het blijft wachten op een nieuwe trainer bij Anderlecht. Paars-Wit richt nog altijd zijn pijlen op ...

377
377
STVV komt met opmerkelijke reactie na racisme-incident

Er viel heel wat na te kaarten over de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League ...

130
130
'Deco geobsedeerd: op één jaar van JPL naar Barça'

De Jupiler Pro League bleek de voorbije jaren een uitstekende springplank voor jongere spelers om de ...

74
74
Anderlecht kijkt met open mond: Vazquez valt in de prijzen

Bij Anderlecht blijven ze met een scoringsprobleem zitten. Tegen La Louvière vond het al voor ...

246
246
Vandenbempt keihard na sneeuwfarces: "Niet reglementair"

De 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft voor enkele zeer opmerkelijke taferelen gezorgd. ...

421
421
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Deal Club en Barça, Anderlecht krijgt T1-nieuws'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

421
421
Taravel krijgt klappen: Anderlecht-pion springt in de bres

RSC Anderlecht speelde 0-0 gelijk in de competitie tegen La Louviere en de euforie na de ferme ...

349
349
Code rood bij Antwerp: rampscenario plots in zicht

Het is weer code rood bij Royal Antwerp FC. Joseph Oosting was goed begonnen op de Bosuil, maar de ...

412
412

Meer sportnieuws