UPDATE: Paulo Dybala mogelijk tóch niet besmet met corona

door
UPDATE: Paulo Dybala mogelijk tóch niet besmet met corona

Het coronavirus blijft wild om zich heen schoppen. Zopas geraakte ook bekend dat twee grote namen uit de voetbalwereld besmet zouden zijn geraakt. Dat met Arsenal-manager Mikel Arteta en Juventus-aanvaller Paulo Dybala.

De Engelse Premier League gaat vooralsnog 'gewoon' door, maar de vraag is of die beslissing nog te handhaven valt nu Arsenal-manager Mikel Areta positief heeft getest op het coronavirus en het trainingscomplex van Arsenal op slot is gegooid.

Al het personeel rond Arteta moet in thuisisolatie, waaronder de complete selectie en de staf. Directeur Dinai Venkatesham: "De gezondheid van onze mensen en het wijdere publiek is onze prioriteit, daar ligt onze focus. Onze gedachten zijn nu bij Mikel, die teleurgesteld maar positief is."

En daar blijft het niet bij. Want volgens Argentijnse media zou ook Paulo Dybala, aanvaller van Juventus, besmet zijn geraakt met het Coronavirus. Over hem is er nog géén officieel statement van zijn club, maar zeker in deze tijden mogen we aannemen dat het wel correcte informatie betreft.

UPDATE 13/03

Donderdagavond wisten we u nog te melden dat we mochten aannemen dat ook het nieuws over Dybala waarheidsgetrouw zou zijn, maar dat blijkt toch niet helemaal het geval te zijn. Voor alle duidelijkheid: de club Juventus of andere toonaangevende bronnen hebben ook nog niet aangegeven dat Dybala niét besmet zou zijn, maar dat hij het zeker wél zou zijn, bestaat ook twijfel over. Om alle misverstanden te vermijden en u zo correct mogelijk te informeren in deze al bange tijden, wensen we dit dan ook duidelijk te maken.

LEES OOK: Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Wat met de Premier League?

Meest recent

Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

41
41
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

81
81
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

58
58
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

84
84
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

85
85
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

125
125
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

41
41
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

96
96
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

299
299
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

129
129
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

207
207
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

54
54
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

200
200
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

95
95
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

31
31
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

139
139
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

95
95
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

360
360
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

241
241
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

342
342
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

314
314
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

453
453
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

216
216
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

66
66

Meer sportnieuws