Sinds de aanstelling van Willy Reynders leeft Sporting Lokeren weer helemaal op. Sportief is er succes en ook financieel is er sprake van een hoogconjunctuur op Daknam.
Na het vertrek van Laurens De Bock naar
Club Brugge werd de kassa alweer goed gevuld. Ook in 2012 werden spelers met veel winst verkocht. Zo werd er drie miljoen euro neergelegd voor de gratis weggeplukte Benji De Ceulaer. De zelfopgeleide Derrick Tshimanga kostte KRC Genk 2,5 miljoen euro.
"Onze jeugdwerking werkt goed. Iedereen gelooft in onze manier van werken", zegt Reynders in
Het Laatste Nieuws. "De doorstroming van jongens als De Bock, De Pauw en Tshimanga werkt inspirerend. Binnenkort gaan er nog spelers doorbreken."
Tot die tijd moet Reynders zonder een goed werkend scoutingsapparaat zelf instaan voor het binnenhalen van nieuwe spelers. "We proberen elke keer kwaliteit te vinden aan een goeie prijs. Dat is niet gemakkelijk. Soms moet je dan ook lang onderhandelen. Maar die inspanning is het waard. Donderdag willen we een nieuwe spits voorstellen. Met die jongen zijn we al maanden bezig."
"Wie goed presteert kan hier aardig verdienen en maakt kans op een
transfer naar een topclub. Voetballers zijn nu sneller overtuigd om naar Lokeren te komen."