Niet alleen in de Jupiler Pro League kregen we zondag enkele fraaie affiches te zien, ook elders in Europa was er heel wat spektakel te zien. Zo haalde Atalanta verschroeiend uit, terwijl Atletico Madrid dure punten liet liggen. In de Bundesliga zorgden supporters alweer voor een nieuw dieptepunt.
Zaterdag was er in Duitsland al heel wat discussie ontstaan doordat supporters van Bayern München met enkele wansmakelijke spandoeken richting de voorzitter van Hoffenheim Dietmar Hopp uitpakten. En zondag was het weer van dat. Dit keer waren het de supporters van Union Berlin die de mist ingingen. Ook vanuit hun vak waren spandoeken met 'hoerenzoon' op te zien. De wedstrijd werd opnieuw even stilgelegd. Uiteindelijk kon er wel verder gespeeld worden en eindigde de partij op 2-2.
MONSTERZEGE ATALANTA
Door het coronavirus werden de meeste wedstrijden in de Serie A uitgesteld. Atalanta, met Timothy Castagne de hele wedstrijd op de bank, kwam wel in actie en haalde zwaar uit. Op het veld van Lecce werd met duidelijke 2-7-cijfers gewonnen. Ruslan Malinovksyi (ex-KRC Genk) scoorde het laatste doelpunt. Door deze zege klimt Atalanta naar een voorlopige vierde plaats, maar de stand in de Serie A is door het coronavirus momenteel zeer voorbarig.
ATLETICO IN PROBLEMEN
Atletico Madrid zal in de Spaanse Primera Division nog flink moeten knokken om een CL-ticket te halen. Los Rojiblancos, met Yannick Carrasco in de basis, geraakten zondag niet verder dan 1-1 tegen Espanyol. Atletico staat momenteel vierde, maar kon voorbij gestoken worden door Real Sociedad en Getafe die allebei nog een wedstrijd te goed hebben.
More banners in the Bundesliga today...
— Football on BT Sport (@btsportfootball) March 1, 2020
This time the Union Berlin 🆚 Wolfsburg match has been stopped due to a banner in the home end.
Protests against the German Football Association and Dietmar Hopp continue... pic.twitter.com/oEnwBdfctu
Kobe K