Trainer Arsène Wenger is de reden waarom middenvelder Jack Wilshere zijn verblijf bij Arsenal verlengde. Dat heeft de Engelsman laten weten tegenover het
Official Arsenal Magazine. Wilshere tekende onlangs een nieuw, langdurig contract.
"Wenger is er altijd voor me geweest", begon de twintigjarige Wilshere. "Hij heeft vertrouwen in me getoond toen ik achttien was en hij bleef dat tijdens mijn blessure ook in mij houden. Hij wist dat wedstrijden me beter zouden maken en hij steunde me vanaf het begin. Ik moet hem daarvoor bedanken en het klopt dat Wenger een groot deel is van de reden dat ik bijtekende."
Wilshere is onderdeel van een nieuwe visie van Wenger, die het elftal van Arsenal wil bouwen om een aantal Britse spelers. Wilshere vindt dat prima. "Ik ben gelukkig hier. Ik heb een langdurig contract getekend, ben nog geen 21 en ik denk dat mijn toekomst hier ligt. We hebben een aantal hele goede jonge spelers en ook nog een aantal hele goede jonge Engelse spelers.
"Alex Oxlade-Chamberlain is negentien, ik ben twintig, Carl Jenkinson is ook twintig, Kieran Gibbs is 23. Als je 25 of 26 bent kom je naar je piek toe en we willen dat allemaal hier gaan bereiken. We willen iets neerzetten en we willen samen dingen gaan winnen voor Arsenal", aldus Wilshere.
LEES OOK:
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel