TRANSFERUURTJE 2/2: Club niet verlost van Diagne, terugkeer Nainggolan?

door
TRANSFERUURTJE 2/2: Club niet verlost van Diagne, terugkeer Nainggolan?

De winterse transfermarkt kan weer beginnen en opnieuw mag er heel wat beweging verwacht worden in binnen- en buitenland. In de Jupiler Pro League willen zowat alle clubs zich versterken met gerichte aanwinsten, bovendien zijn er een pak spelers die in aanmerking komen voor een vertrek. Maar ook aan de top van Europa zullen de grootmachten niet aarzelen om een opportuniteit aan de haak te slaan. VoetbalNieuws verzamelt al deze transferberichten dan ook tweemaal daags om 12u en om 20u in dit TRANSFERUURTJE.

JUPILER PRO LEAGUE

Vanochtend geraakte bekend dat Club Brugge interesse zou tonen in Razvan Marin. Vanuit de entourage van Marin wordt de interesse van Club nu ook bevestigd, meldt journalist Sacha Tavolieri. Een concreet bod heeft Blauw-Zwart wel nog niet uitgebracht. Maar Club lijkt bij voorbaat al niet te veel hoop te moeten koesteren op de komst van de Ajax-middenvelder. HIj zou de voorkeur geven aan een transfer naar de Premier League of de Serie A boven een terugkeer naar de Jupiler Pro League.



Intussen zit Mbaye Diagne nog steeds bij Club, maar mogelijk komt er de komende weken alsnog een oplossing uit de bus gerold. Ajansspor meldt dat Galatasaray druk aan het zoeken is naar een oplossing voor Diagne. Een terugkeer zou daarbij niet helemaal uitgesloten zijn, maar dat hangt af van de fitheid van Florin Andone. Gala probeert echter ook nog om een andere club te vinden voor de overbodige spits. Daarbij zou het vooral mikken op een club in China of Saoedi-Arabië. In China zou Diagne alvast mogen spelen, aangezien ze daar straks aan een nieuw seizoen beginnen.

Bij Anderlecht mogen ze de kleine hoop op een transfer van Lucas Biglia dan weer definitief opbergen. De voorbije weken werd de Argentijn even in verband gebracht met een terugkeer naar het Lotto Park, maar dat bleek snel een kwakkel. Wel lijkt een transfer naar de Premier League of La Liga te lonken. Volgens Calciomercato geniet hij immers interesse van Norwich, Newcastle en Celta Vigo.



Op het verlanglijstje van Standard stond deze winter een verdedigende middenvelder. Die aanwinst heeft Standard nu ook gevonden, en wel in Israël. Daar kondigt News1 aan dat Eden Shamir op het punt staat de overstap naar Luik te maken. De 24-jarige komt sinds afgelopen zomer uit voor Hapoel Be'er Sheva, de nummer vier in de Israëlische eerste klasse. Hij was er dit seizoen goed voor zeventien wedstrijden en één doelpunt.

De Rouches hadden ook wel in eigen rangen een oplossing kunnen vinden voor die positie. Uche Agbo keerde immers vervroegd terug na een mislukte uitleenbeurt aan Sporting Braga. La Dernière Heure bericht echter dat de middenvelder alweer op weg is naar de uitgang. Hij zou gaan tekenen bij het Spaanse Deportivo La Coruña. 



Intussen lijkt Sander Berge niet meer op een wintertransfer te moeten rekenen. Het leek bijna zeker dat de Noor deze maand KRC Genk zou gaan verlaten, maar halfweg de mercato is het nog steeds behoorlijk stil rond de jonge middenvelder. Er was wel sprake van interesse van een aantal teams, maar heel concreet werd dat toch allemaal niet. Zo werd Berge enkele weken lang aan Napoli gelinkt, maar dat lijkt nu helemaal van de baan.

Cercle Brugge dreigt wél een speler kwijt te gaan spelen. Italiaanse media weten immers te melden dat Stephane Omeonga terugkeert naar Italië. Eigenaar Genoa verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan tweedeklasser Cosenza, dat achttiende staat in de Serie B en dus voor het behoud vecht.

BUITENLAND

Nog in Italië is het dan weer te bekijken wat er deze zomer met Radja Nainggolan zal gebeuren, die door Inter verhuurd wordt aan Cagliari: "Als je voor een jaar verhuurd wordt, kan je niet direct beslissen en zeggen 'morgen keer ik terug'. Inter doet het goed, ik ook. Daarna zien we wel hoe het zal aflopen", verklaarde hij over een mogelijke terugker aan Corriere dello Sport. 



Verlaat Manuel Neuer straks Bayern Munchen? Hij wordt alvast in verband gebracht met een transfer. Want volgens France Football wil Juventus proberen om de Duitse nationale doelman binnen te halen. De Oude Dame beschikt momenteel onder de lat over Wojciech Szczesny en Gianluigi Buffon, die momenteel min of meer om beurt in doel staan. Met de komst van Neuer zou er weer een onbetwiste nummer één zijn.

Tijdens zijn passage op Stayen viel Dakonam Djené amper op, maar sinds zijn vertrek heeft hij zich stormachtig ontwikkeld. Volgens The Sun hebben Arsenal en Tottenham de 28-jarige verdediger namelijk in het vizier. Ook Everton, Bournemouth en Crystal Palace zouden zijn komst wel zien zitten.

LEES OOK: Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Moet Inter Nainggolan een nieuwe kans geven?

Meest recent

Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

8
8
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

132
132
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

82
82
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

66
66
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

249
249
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

378
378
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

24
24
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

265
265
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

101
101
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1055
1055
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

32
32
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

95
95
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

167
167
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

30
30
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

168
168
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

129
129
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

242
242
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

199
199
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

76
76
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

28
28
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

298
298
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

366
366
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

31
31
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

390
390
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

48
48

Meer sportnieuws