'Club dicht bij transferbom: voorzitter reist naar Qatar'

door
'Club dicht bij transferbom: voorzitter reist naar Qatar'

Club Brugge heeft zijn eerste trainingsweekend op Qatarese bodem achter de rug.Coach Philippe Clement kan er met Youssouph Badji nog maar over één nieuwkomer beschikken en hij moet normaal gezien nog een tijdje rijpen bij de beloften. Maar er is nog meer versterking in aantocht.


Zoals geweten drukt Club momenteel door voor een nieuwe spits. Engelse media berichtten zondag al dat een transfer van Christian Benteke pas mogelijk is indien Crystal Palace zelf eerst een nieuwe spits vindt en dat is vooralsnog niet het geval. Daarom zou Club momenteel doordrukken voor de Argentijn Adolfo Gaich. Die moet ruim meer dan 10 miljoen euro kosten, maar die prijs lijkt niet het grootste probleem. Zo bevestigt Het Laatste Nieuws dat de onderhandelingen met zijn club San Lorenzo nog steeds lopen. Het nadeel hier is dat er nog meer ploegen interesse zouden tonen.

UPDATE 07/01
Het lijkt er steeds meer op dat Gaich de nieuwe spits van Club Brugge zal worden. Volgens de bekende journalist César Luis Merlo zou Marcelo Tinelli, voorzitter van San Lorenzo, dinsdag naar het oefenkamp van Blauw-Zwart afreizen. Daar zou hij opnieuw aan tafel zitten met een delegatie van het Brugse bestuur.

Om Gaich over te nemen van de Argentijnse club zouden de West-Vlamingen wel het nationale transferrecord moeten breken. Zo wordt gewag gemaakt van een nieuw bod dat rond de 13.5 miljoen dollar, een slordige 12 miljoen euro, zou schommelen. Nooit eerder legde een Belgische club zoveel geld neer voor één speler.

POLL: Denkt u dat Club het nationale record zal verbreken?

Meest recent

Deschacht doet Anderlecht dromen: "Enige manier om te winnen"

Zondagavond is het zover, dan wordt de finale van de Croky Cup betwist in het Koning ...

34
34
Spectaculaire transfer? 'Grootmacht richt pijlen op Openda'

Loïs Openda heeft een vrij wisselvallig seizoen achter de rug bij RB Leipzig, zeker wat zijn ...

14
14
'Onbeholpen Anderlecht-flop mag zijn koffers al pakken'

Adryelson leek een defensieve versterking voor Anderlecht, maar stelde teleur. Ondanks zijn fysieke ...

179
179
Pocognoli doet verrassende uitspraak na ruime zege Club

Union SG heeft zijn lot in de titelstrijd nog steeds in eigen handen. De vier resterende wedstrijden ...

259
259
'IJskoude douche: Tolu moet droomtransfer op buik schrijven'

Of KRC Genk zich nu tot kampioen kroont of niet, Tolu Arokodare kan terugblikken op een uitstekend ...

184
184
'Eén club gaat all-in: Thomas Müller overweegt drastische optie'

Behoudens onwaarschijnlijke wending kroont Bayern München zich zaterdag tot Duits kampioen. Zo ...

49
49
Zulte Waregem heeft tweede 'zomeraanwinst' al te pakken

Twee jaar na de degradatie keert Zulte Waregem straks terug in de hoogste afdeling. Daarin wil ...

95
95
Crisisoverleg bij KRC Genk: Fink geeft woordje uitleg

Na de magere één op 12 tegen Antwerp is het plots alle hens aan dek bij KRC Genk, dat ...

276
276
Exit bij Antwerp? Potentiële vertrekker spreekt klare taal

Een niet eens veredeld B-elftal van Anderlecht nam donderdag afstand van Antwerp in de strijd om de ...

189
189
Stevige mokerslag Club Brugge voor bekerfinale?

Even dreigde een gebrek aan efficiëntie opnieuw zuur op te breken, maar uiteindelijk nam Club ...

678
678
'Plotse comeback oude bekende naar Anderlecht?'

En of RSC Anderlecht haar zinnen op de beker heeft gezet. In aanloop naar de finale tegen Club ...

661
661
Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

591
591
Vrancken houdt grote kuis: STVV dumpt trio woelwaters

In de Relegation Play-Offs deed STVV vorige week een bijzonder slechte zaak door te verliezen van ...

379
379
Bekerdilemma's bij Club Brugge: Hayen hakt knopen door

Met een klinkende zege tegen AA Gent tankte Club Brugge vertrouwen voor de bekerfinale van zondag ...

226
226
Anderlecht incasseert alweer opdoffer uit ziekenboeg

RSC Anderlecht beleefde donderdag het ideale scenario op de Bosuil, waar het met een niet eens ...

318
318
"Contract voor het leven bij Club Brugge? ik teken meteen"

Brandon Mechele is een jeugdproduct van Club Brugge en de 32-jarige verdediger zit nog steeds in het ...

706
706
KRC Genk-voorzitter roept duidelijke boodschap naar refs

KRC Genk staat op een derde plek in de Champions Play-Offs, maar de Limburgers hebben alles nog in ...

257
257
Vermaelen in de problemen: Sonck moet ingrijpen

Wesley Sonck en Thomas Vermaelen kenden een rijkgevulde carrière en waren uiteraard ook lange ...

197
197
Noa Lang schokt fans met gewaagde tattoo-keuze

Noa Lang is een apart figuur, zowel op als naast het veld. De Nederlandse buitenspeler maakte de ...

111
111
Verrast Maxim De Cuyper met transferkeuze?

Maxim De Cuyper is dit seizoen één van de dragende krachten van Club Brugge. De ...

613
613

Meer sportnieuws