Defour krijgt opnieuw fikse tegenslag te verwerken

door
Defour krijgt opnieuw fikse tegenslag te verwerken

Antwerp pakte eind augustus uit met de komst van Steven Defour, maar de voormalige Rode Duivel heeft zijn nieuwe club nog niet veel diensten kunnen bewijzen. In zijn vierde wedstrijd viel hij alweer geblesseerd uit, nota bene tegen zijn ex-club Standard. Die kuitblessure hield hem een dikke twee maanden aan de kant, maar nu is er eindelijk licht aan het einde van de tunnel.


Defour trainde al een tijdje weer mee bij Antwerp, nu is hij ook weer wedstrijdfit. De 31-jarige middenvelder kan dus in principe zaterdag zijn wederoptreden maken voor de Great Old, al is het nog maar de vraag of Laszlo Bölöni hem meteen weer in de selectie zal opnemen. De trainer van Antwerp zal immers voorzichtig willen omspringen met de blessuregevoelige speler en heeft meer dan voldoende opties op het middenveld.

UPDATE 12/12
Een terugkeer van Defour is dus nakende, al deed Bölöni tijdens zijn persbabbel wel zijn uiterste best om de verwachtingen te temperen. "Steven Defour is ongeduldig om terug te komen. Hij is beschikbaar, maar een volledige wedstrijd spelen zit er nog niet in. En daar hou ik niet zo van. Of je kan heel de match spelen, of niet", aldus de Roemeen. "Daar moet ik dus nog eens over nadenken. Of hij dit jaar effectief nog zal spelen? Dat weet ik niet. We zullen zien."

UPDATE 13/12
Amper een dag nadat zijn terugkeer nog nabij leek, mag Bölöni een streep trekken door de naam van Defour. De 52-voudige Rode Duivel moest vrijdagvoormiddag de training staken met last aan de onderrug, zo bericht Het Nieuwsblad. Een scan moet nu de ernst van de schade uitwijzen, maar tegen Eupen zal hij er dit weekend al zeker niet bij zijn. Opnieuw een fikse tegenslag dus voor Defour, die er maar niet in lijkt te slagen op weer helemaal wedstrijdfit te geraken.

LEES OOK: Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

Is de carrière van Defour stilaan voorbij?

Meest recent

Crisissfeer in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

1
1
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

35
35
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

38
38
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

133
133
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

211
211
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

52
52
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

300
300
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

111
111
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

739
739
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

160
160
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

659
659
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

67
67
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

173
173
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

228
228
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

87
87
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

180
180
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

577
577
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

32
32
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

267
267
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

564
564
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

175
175
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150

Meer sportnieuws