In en rond Neerpede hangt vermoedelijk dezer dagen weer een begrafenissfeertje, na de ontluisterende nederlaag bij KV Oostende. Ook het kanon van Kemar Roofe staat intussen alweer enkele wedstrijden stil, al wierp hij zich intussen wel op als een sterkhouder bij Paars-Wit.
In The Daily Mail verklaart Roofe waarom hij deze zomer voor Anderlecht koos: “Ik kwam naar hier om trofeeën te winnen. Ik wil Europa League of Champions League spelen. Dat is één van de voornaamste redenen waarom ik naar Anderlecht kwam. Ik kon ook naar de Premier League, waar enkele clubs een aanbieding deden, maar koos voor dit project.”
Hij was naar eigen zeggen overigens erg verrast toen hij telefoon kreeg van Kompany: “Ik kon geen nee zeggen toen hij mijn vroeg. Hij is een beetje als een idool. Ik kon zelfs niet geloven dat hij mij überhaupt kende. Dat heb ik hem ook gezegd. Hij lachte eens en zei dat hij veel voetbal keek. Hij kende mijn stijl, wat ik kon en waarin ik in moest verbeteren.”
🚀 RSC Anderlecht-fans lezen nu:
Zou hij meekunnen in de Premier League?
De Jonghe Kevin