Zondagmiddag staat Beerschot opnieuw voor een belangrijke wedstrijd thuis tegen
Club Brugge. De
Ratten hopen de draad weer op te pikken na het punt dat ze haalden bij revelatie Zulte Waregem. Hernan Losada raakt wel nog niet speelklaar voor het treffen met
Blauw-Zwart, Funsu Ojo, Roy Dayan, Dalibor Veselinovic en Alpaslan Öztürk behoren wel weer tot de kern.
Zaterdagochtend trainde Beerschot een laatste keer, met nadruk snel voetenwerk, positie- en partijspelletjes en spelhervattingen, met het oog op de wedstrijd tegen Club Brugge.
Eerder deze week sloten Dayan, Öztürk en Veselinovic al aan bij de kern, na de laatste training werd ook voor Ojo het licht op groen gezet. Voor spelmaker en publiekslieveling komt het treffen met Club nog te vroeg.
Beerschot hoopt tegen de West-Vlamingen opnieuw van een overwinning te kunnen proeven, na amper vijf punten te hebben gesprokkeld in de laatste tien wedstrijden en een twaalfde plaats tot gevolg. Voor de Antwerpenaren misschien wel een ideaal moment om Club Brugge te treffen, want ook
Blauw-Zwart verkeerd nog steeds in crisis, na de blamerende Europese prestatie van donderdag.
Selectie van Beerschot: Koen Van Langendonck, Koen Deloose, Stefano Marzo, Frédéric Brillant, Vusumuzi Nyoni, Alpaslan Öztürk, Tomislav Mikulic, Boldiszar Bodor, Raul Bravo, Dor Malul, Wim De Decker, Funus Ojo, Guillaume François, Wanderson Sousa Campos, Dalibor Veselinovic, Roy Dayan, Joachim Mununga en Conor Laerenbergh.