Sinds dit seizoen is Marc Brys actief als trainer in Saudi-Arabië. Sportief vergaat het de Antwerpenaar niet goed. Zijn club Al-Faisaly staat twaalfde met amper tien punten. Toch ligt hij niet onder vuur.
"Dat mijn positie nog niet in vraag werd gesteld, is voor mij het grootste compliment tot nog toe. Je hebt hier zes topteams, die beschikken over een budget dat het normale overschrijdt. Al Faisaly is één van de acht andere teams", aldus Brys.
"Drie van die grote teams zitten in de hoofdstad Riyad: Al Nasr, Al Hilal en het Al Shabab van Michel Preud'homme. Zij genieten steun van de prinsen. Onze club is opgericht door rijken die in Riyad wonen. Zij stichtten deze club hier in Harmah omdat de concurrentie in Riyad al zo groot is."