Anderlecht moet dinsdagavond zelfs iets proberen te rapen in de Champions League bij Malaga en hopen dat Zenit het minder goed doet bij AC Milan. Trainer Massimiliano Allegri stelt de Brusselaars enigszins gerust.
"Het is nooit goed om te verliezen, ook als er niets meer op het spel staat. We hebben de laatste weken goede resultaten neergezet en die lijn willen we doortrekken tegen Zenit", aldus coach Allegri op de persconferentie voor de match.
"Ik heb onze selectie daarom niet doelbewust verzwakt voor deze wedstrijd. El Shaarawy, Robinho, Bojan en Kevin-Prince Boateng zijn allemaal geselecteerd. De voorbije acht seizoenen verloren we vijf keer onze laatste wedstrijd in de Champions League, daar willen we deze keer verandering in brengen."
LEES OOK:
Weergaloze Moreira dé grote man bij AC Milan