'Malinwa vindt persoonlijk akkoord met nieuwe assistent-trainer'

door
'Malinwa vindt persoonlijk akkoord met nieuwe assistent-trainer'

KV Mechelen moest vorige week nog afscheid nemen van Fred Vanderbiest, die besliste om zijn functie als T2 bij Malinwa in te ruilen voor een post als hoofdtrainer bij RWDM. Trainer Wouter Vrancken zag zijn staf zo uitgedund worden en gaf meteen aan een vervanger te willen. KVM is de zoektocht ondertussen ook gestart. 


Maar daarin heeft het al snel een blauwtje gelopen, want zijn eerste kandidaat mag KVM alvast schrappen. Volgens Het Nieuwsblad heeft Mechelen gepolst bij Bart Vanhoudt, de hoofdtrainer van Thes Sport. Vanhoudt loodste de Limburgers vorig seizoen naar een knappe tweede plaats in de eerste amateurliga, na kampioen Virton. 

Maar Vanhoudt heeft dat aanbod echter naast zich neergelegd. Hij kon zich immers niet vrijmaken bij zijn huidige werkgever en kon dus niet anders dan 'neen' zeggen. Malinwa moet zijn zoektocht dus verderzetten.

UPDATE 07/09

Na het afzeggen van Vanhoudt heeft Malinwa hun pijlen gericht op Bart Janssens. De 44-jarige is sinds mei de hoofdtrainer bij ASV Geel en ligt volgens Het Laatste Nieuws op pole positie om de opvolger van Fred Vanderbiest te worden als assistent-trainer bij KV Mechelen. Er zou zelfs al een persoonlijk akkoord gevonden zijn, maar Janssens moet er zelf nog uit geraken met Geel.

LEES OOK: Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

Gaat KV Mechelen een zorgeloos seizoen tegemoet?

Meest recent

Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

72
72
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

78
78
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

172
172
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

253
253
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

185
185
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

154
154
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

259
259
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

340
340
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

286
286
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

264
264
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

413
413
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

543
543
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

217
217
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

46
46
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

66
66
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

323
323
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

153
153
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

95
95
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

135
135
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

109
109
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

292
292
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

138
138
Anderlecht jaagt op grote dubbelslag: nieuwe coach en TD

Anderlecht heeft met Jérémy Taravel tijdelijk duidelijkheid geschapen op de bank. De ...

475
475
'Hoefkens met anderhalf been buiten na gigantische afgang'

In de Nederlandse Eredivisie heeft NAC Breda zondagnamiddag met schandalige 6-0-cijfers verloren van ...

98
98
Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

In de Engelse Premier League is Tottenham Hotspur zondagavond opgestaan uit de doden. Op bezoek bij ...

55
55

Meer sportnieuws