RSC Anderlecht had de interland-break ingezet met zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen. Die goede prestatie willen de Brusselaars in de komende matchen meteen bevestigen. Maar dat wordt niet evident, volgend weekend komt immers het stugge Antwerp op bezoek en daarna wacht een verplaatsing naar Club Brugge.
In aanloop naar die duels kreeg Paars-Wit wel een meevaller te horen vanuit de ziekenboeg. Middenvelder Peter Zulj had in de laatste wedstrijd tegen Standard immers zijn neus gebroken. Ondertussen is hij echter alweer geopereerd en volgens Het Nieuwsblad werd die ingreep een succes. Met behulp van een gezichtsmasker zou hij zelfs al snel zijn rentree kunnen maken.
Maar zelfs al wordt hij speelgerechtigd bevonden, dan nog staat niet vast of Zulj meteen weer in de basis terugkeert. Paars-Wit heeft immers ook opnieuw de beschikking over Albert Sambi Lokonga, die tegen Standard een meer dan geslaagde comeback maakte. Donderdag deed hij met de nationale beloften alvast extra ritme op. Indien beide spelers fit, lijkt de youngster het voordeel te genieten.
LEES OOK: Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur
Kobe K