De 0-1 zege in Oostenrijk was een eerste stap in de goede richting, woensdagavond moet Club Brugge de poorten richting de Champions League helemaal openbeuken. Tegenstander LASK Linz is dan ook een haalbare kaart, maar toonde zich vorige week tegelijkertijd toch een taaie klant.
Blauw-Zwart rekent dan ook op een vol huis om de troepen van Philippe Clement over de streep te trekken en lanceerde daarom al meerdere oproepen om de ticketverkoop te stimuleren. Die hebben hun effect blijkbaar niet gemist, want de overgebleven zitjes voor wie er bij wil zijn in Jan Breydel zijn beperkt. Om er zeker van te zijn dat ook die laatste kaartjes de deur uitgaan deed Club Brugge nu in een nieuwe sociale media-post een beroep op het sentiment van de trouwe supportersschare.
In het filmpje wordt namelijk teruggeblikt op de laatste keren dat Club zich via de voorrondes wist te plaatsen voor het kampioenenbal. Opvallend genoeg lukte dat zowel tegen Sjachtar Donetsk (2002), Borussia Dortmund (2003) als Valengera IF (2005) na het nemen van strafschoppen, waarbij enkel de memorabele kwalificatie tegen de Duitsers niet in het eigen Jan Breydel plaatsvond. “Herleef het moment”, titelt de video dan ook. Misschien mag het echter toch liever al in negentig minuten gebeuren.
Imagine that moment...
— Club Brugge KV (@ClubBrugge) August 26, 2019
Relive. That Moment. Now! 💙🖤
Laatste tickets voor #CLULASK ➡️ https://t.co/VdMGXqPnn1 pic.twitter.com/RJ3EYonUsX
LEES OOK: UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool
Arne Decraene