'Club in gevorderde onderhandelingen over nieuwe aanvaller'

door
'Club in gevorderde onderhandelingen over nieuwe aanvaller'

De transfermarkt is nog dikke halve maand geopend en ook de meeste Belgische clubs speuren nog naar last-minute opportuniteiten. Mogelijk mag de Jupiler Pro League zelfs een winnaar van de Africa Cup verwelkomen. Zo zou de Algerijnse aanvaller Youcef Belaïli wel eens naar ons land kunnen verhuizen.


Diverse lokale media schrijven namelijk dat de 27-jarige sterkhouder van Esperance Tunis in onderhandeling is met een club uit de Belgische top drie. In eerst instantie was niet duidelijk welke ploeg, maar het zou Club Brugge zijn dat de gesprekken heeft opgestart. Dat zou echter best opvallend zijn, want de Algerijn is van nature een flankaanvaller en met Percy Tau, Emmanuel Dennis en Krepin Diatta heeft de vice-kampioen al heel wat mooi volk rondlopen op deze posities.

UPDATE 15/08
De geruchten omtrent een transfer van Belaïli naar Jan Breydel blijven aanhouden. Volgens het medium DZ Football, gespecialiseerd in het Algerijnse voetbal, zijn de gesprekken met de West-Vlamingen zelfs behoorlijk vergevorderd. Het blijft op zich vreemd dat Club nog een extra flankspeler zou aantrekken. Langs de andere kant is Blauw-Zwart sinds dinsdagavond verzekerd van een Europees najaar, in welke competitie zal nog moeten blijken, en wil het nu op drie fronten zo lang mogelijk meestrijden. Een redelijk brede kern met voldoende alternatieven op verschillende posities, is dus geen overbodige luxe.

LEES OOK: Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Een extra flankaanvaller voor Club kan geen kwaad ...

Meest recent

'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

0
0
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

9
9
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

41
41
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

219
219
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

82
82
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

162
162
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

52
52
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

76
76
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

32
32
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

71
71
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

47
47
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

360
360
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

175
175
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

116
116
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

489
489
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

184
184
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

201
201
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

106
106
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

114
114
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

214
214
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

61
61
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

57
57
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

630
630
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

192
192
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

256
256

Meer sportnieuws