Sergio Ramos vindt het verrassend dat Manchester City problemen ondervindt in de Champions League. De verdediger van Real Madrid had niet verwacht dat de Engelse club twee punten zou binnenhalen uit vier wedstrijden, zo vertelde hij tegenover
Sky Sports.
"Voor mij is het een verrassing dat Manchester City bijna uit de Champions League ligt", aldus Ramos. "We dachten echt dat City onze grootste rivaal zou zijn in de top van deze groep. City heeft een grote groep spelers en niet alleen individualisten, maar ook daarmee ben je in de Champions League niet zeker."
De mandekker sprak ook over het duel van woensdag tussen de Engelse landskampioen en de Spaanse landskampioen. "Dit is de moeilijkste groep in de eerste ronde van de Champions League en deze wedstrijd is zeer belangrijk voor beide clubs. We moeten allebei winnen en hebben daar verschillende redenen voor. Wij willen bovenaan eindigen", zo besloot Ramos.
LEES OOK:
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens