'Club-middenvelder weigert transfer naar Serie A'

door
'Club-middenvelder weigert transfer naar Serie A'

Club Brugge heeft tot dusver een succesvolle transfermarkt achter de rug. De sterkhouders die vertrokken leverden stuk voor stuk miljoenen op in de clubkas en ook de aangetrokken aanwinsten blijken in de meeste gevallen een schot in de roos. Toch is Blauw-Zwart nog niet klaar met zijn huiswerk.


Zo moet de vice-kampioen nog op zoek naar een vervanger voor Marvelous Nakamba als controlerende middenvelder. Coach Philippe Clement is immers van oordeel dat Mats Rits en Sofyan Amrabat iets te aanvallend zijn ingesteld om als pure 'nummer 6' te spelen, waarbij een van hen waarschijnlijk wel de gevolgen zal dragen indien er een nieuwe controleur in huis wordt gehaald.

Zo schrijft Het Nieuwsblad dat Amrabat mogelijk alweer vertrekt. De Marokkaanse international werd vorige zomer nog maar pas overgenomen van Feyenoord, maar ondanks enkele veelbelovende prestaties kon hij nooit echt aanspraak maken op een vaste basisstek. Het is niet zo dat Amrabat absoluut weg moet, maar bij een goed bod zal Club wel aan de onderhandelingstafel plaatsnemen.

UPDATE 22u09
De eerste gegadigden voor de middenvelder duiken al op. zo zou Amrabat zijn maatje Stefano Denswil kunnen volgen naar de Serie A, waar volgens Calcio Hellas de Italiaanse promovendus Hellas Verona interesse heeft in zijn komst. Het is echter niet duidelijk of de club mikt op een huurbeurt of permanente transfer. Bovendien zou Amrabat er niet de eerste keuze zijn.

UPDATE 14/08
Het bleef een tijdje stil rond Amrabat, maar volgens Sacha Tavolieri van het Franse RMC Sport zou Club Brugge wel degelijk werk maken van zijn vertrek uit Jan Breydel. De journalist meldt dat Vincent Mannaert en co graag nog een plekje vrij willen maken op het middenveld, ietwat vreemd aangezien Blauw-Zwart daar al over een relatief beperkt aantal opties beschikt.

Desalniettemin wordt bevestigd dat Amrabat recent in contact stond met Hellas Verona, waarbij het voorstel een uitleenbeurt met aankoopoptie geweest zou zijn. De Marokkaan had hier zelf echter geen trek in en wees het aanbod af, maar lijkt zo wel te mogen vertrekken bij Club Brugge. Tegen Dynamo Kiev ontbrak hij dinsdag alvast officieel wegens ziekte, mogelijk is er dus meer aan de hand.

LEES OOK: Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Club Brugge zou een fout maken door Amrabat te laten gaan

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

34
34
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

76
76
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

59
59
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

166
166
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

216
216
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

63
63
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

322
322
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

119
119
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

773
773
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

163
163
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

683
683
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

71
71
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

186
186
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

232
232
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

89
89
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

182
182
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

591
591
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

33
33
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

269
269
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

571
571
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

177
177
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

151
151

Meer sportnieuws