Club Brugge sluit vrijdagavond de voorbereiding af met de Brugse Metten, een galamatch waarin het Brugse publiek kennis kan maken met nieuwkomers als Simon Deli, Odilon Kossounou, Eduard Sobol en David Okereke. Daarnaast is het typisch ook een blij weerzien met de vertrouwde publiekslievelingen, al ontbreken daar toch een aantal opvallende namen.
In de eerste selectie van Philippe Clement als hoofdcoach van Blauw-Zwart vinden we namelijk eerst en vooral geen spoor terug van Brandon Mechele. De centrale verdediger is nochtans fit en werd nog niet in verband gebracht met een mogelijk vertrek, al kan er natuurlijk nog altijd iets broeien in de luwte. Marvelous Nakamba zijn transferverzoek is dan weer heel wat duidelijker, zijn afwezigheid is dan ook geen verrassing.
Het ontbreken van aanvallers Jelle Vossen en Kaveh Rezaei is dat daarentegen wel. Ook zij kampen voor zover geweten niet met een blessure, mogelijk beweegt er nog wat rond het overbodige tweetal. Als doublure voor recordaankoop Okereke lijkt namelijk de kaart van Loïs Openda getrokken te zullen worden, die zijn meer ervaren concurrenten vorig seizoen al passeerde als tweede spits in de pikorde achter Wesley.
Tot slot zijn ook de Senegalezen Krépin Diatta en Amadou Sagna niet van de partij. Die eerste is nog met zijn land actief op de Afrika Cup, de tweede lijkt voorlopig gewoon uit de boot te vallen. Voor het overige tekent iedereen present, de aftrap van de wedstrijd tegen Sporting Lissabon staat morgen gepland om 20u30.
De eerste van het seizoen... Ontdek de selectie voor #CLUSCP!
— Club Brugge KV (@ClubBrugge) July 18, 2019
SELECTIE | https://t.co/vIFqmz6cZH pic.twitter.com/HhyHqQhVU5
Arne Decraene