'Lamkel Zé verklapt volgende aanwinst Antwerp'

door
'Lamkel Zé verklapt volgende aanwinst Antwerp'

Laszlo Bölöni en zijn troepen van bij Royal Antwerp FC vertoeven momenteel op Duitse bodem, waar een oefenkamp wordt afgewerkt. Didier Lamkel Zé maakte de trip echter niet mee. Het Kameroense woelwater is disciplinair geschorst en moest daarom in Antwerpen blijven.


Maar mogelijk verklapte de aanvaller van daaruit de nieuwste aanwinst van zijn club. Op zijn Instagram-verhaal deelde hij dinsdagavond immers een foto van hem aan landgenoot Martin Hongla, met als bijschrift: 'welkom in Antwerpen'. De 21-jarige Hongla is een centrale middenvelder/verdediger die zelfs een tijdje in de jeugdopleiding van FC Barcelona doorbracht. Momenteel is hij eigendom van Granada, dat hem normaal gezien tot eind dit kalenderjaar verhuurde aan het Oekraïense Karpaty Lviv.

De aankoopoptie werd echter nog niet gelicht en dus maakt Antwerp kans op zijn komst. Volgens Het Laatste Nieuws vertoont de Great Old ook effectief al een tijdje interesse, de kans is dus reëel dat Lamkel Zé effectief een nakende transfer verklapte. Zijn bericht werd inmiddels wel al verwijderd.

LEES OOK: 'Anderlecht hakt knoop door: uitsluitsel vertrek Dolberg'

🔥 Wat iedereen nu leest

'Overmars ontploft na sluwe deal met miljardair'
'Overmars ontploft na sluwe deal met miljardair'
Drastische verandering in privé-leven Imke Courtois
Drastische verandering in privé-leven Imke Courtois

Is Antwerp tot dusver versterkt ten opzichte van vorig seizoen?

Meest recent

'Real ziet het groots: Pérez wil drie knaldeals in 2026'

Real Madrid haalde deze zomermercato al een viertal verschillende aanwinsten in huis, maar de ...

3
3
"Topwijf!"-Johan Derksen vernietigend over bekende invaller

Op Nederland loopt momenteel 'De Oranjezomer', dat programma neemt tijdelijk de plek in van het ...

3
3
Hayen sleutelt aan basiself: hier kan jij Salzburg-Club kijken

Het seizoen is amper drie wedstrijden ver voor Club Brugge KV, of woensdagavond staat al een ...

82
82
Terugkeer Ito van de baan? 'Genk krijgt cruciaal nieuws'

KRC Genk wil zondagavond op het veld van Standard zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen ...

117
117
Club Brugge in zware problemen: dit kan desastreus worden

Club Brugge worstelt opnieuw met grote problemen die het seizoen kunnen doen ontsporen. De ploeg ...

343
343
Gazzetta trekt radicale De Bruyne-conclusie

Op zondag 23 augustus trapt SSC Napoli zijn nieuwe seizoen op gang met een competitiematch op het ...

108
108
'Anderlecht hakt knoop door: uitsluitsel vertrek Dolberg'

Behoudens een interessante opportuniteit of onvoorziene noodzaak, lijkt RSC Anderlecht grotendeels ...

281
281
'Nervositeit stijgt bij Club: Verhaeghe onderneemt actie'

Woensdagavond is het zover, dan opent Club Brugge zijn Europese campagne in de voorrondes van ...

657
657
'Fans mogen hopen: VRT en VTM in onderhandeling met DAZN'

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League is intussen al twee speeldagen ver, maar fans hebben die ...

362
362
'STVV heeft opmerkelijke opvolger Bertaccini beet'

STVV kreeg vorige week nog een stevige tik te verwerken, want het zag Adriano Bertaccini vertrekken. ...

189
189
Club opgelet: Rangers maakt meteen stevig statement

Club Brugge begint woensdag aan zijn missie in de Champions League. Om daarin de league phase te ...

190
190
Anderlecht mag transferdoelwit alweer schrappen

Anderlecht richt zijn pijlen dezer dagen weer op Europa, waar het na de blamage tegen Häcken de ...

119
119
'Westerlo vindt broodnodige versterking'

Voor Westerlo werd het een competitiestart met twee gezichten. Het kreeg op de openingsspeeldag nog ...

76
76
Ontslagen Anderlecht-pion duikt op in Premier League

Bij Anderlecht gooiden ze het de voorbije maanden weer over een heel andere boeg. Zowel in de ...

130
130
Jashari straalt op eerste foto, weldra ook Ordoñez?

Club Brugge streek dinsdag neer in Oostenrijk, waar het een dag later een eerste zeer belangrijke ...

520
520
'Standard heeft prijsschutter bijna beet'

Standard is met een vier op zes zeer aardig aan het seizoen begonnen en is zo voorlopig mee in de ...

253
253
Vanaken waarschuwt voor grote valkuil voor Club

Club Brugge is dinsdag afgereisd naar Oostenrijk, waar het begin aan zijn Champions League-avontuur. ...

503
503
'Sporting Charleroi rekent zich rijk: monsterbod op komst'

Sporting Charleroi baalt enorm. De uitschakeling in de voorrondes van de Conference League is vooral ...

148
148
'Volgende RSCA Futures-talent trekt naar andere oorden'

Keisuke Goto is op weg naar STVV, dat hem gaat huren van RSC Anderlecht. De Japanner, door de Denen ...

238
238
'Union SG zet zinnen op volgende miljoenenparel'

Union SG is de club die inzake percentage geslaagde transfers wellicht het best scoort in de Jupiler ...

80
80
Waarom Club Brugge precies 40 miljoen voor Jashari wil

Van een akkoord is nog geen sprake, maar Club Brugge en AC Milan zijn opnieuw in gesprek over Ardon ...

1776
1776
'Rits zegt 'neen', één club maakt wel grote kans'

Mats Rits moet weg bij RSC Anderlecht. De middenvelder behoort de laatste matchen niet tot de ...

487
487
Transferorakel Romano ziet imago plots instorten

Fabrizio Romano moeten we niet meer voorstellen aan jullie. De Italiaan is dé ...

220
220
'Anderlecht-stunt met ex-speler van Liverpool'

RSC Anderlecht is in principe nog niét klaar op de transfermarkt. De Brusselaars moeten wel ...

855
855
Deals bij KV Mechelen, Charleroi, Beveren en Dender

Heel wat transfers vandaag in België. Doorheen de dag werden de nodige deals afgerond. We ...

271
271

Meer sportnieuws