FC Barcelona liep woensdagavond tegen een verrassende nederlaag aan. Het sterrenensemble van Tito Vilanova ging met 2-1 onderuit op bezoek bij Celtic. Lionel Messi scoorde in de slotminuten nog wel de aansluitingstreffer, maar kon de Catalanen geen punt meer bezorgen. Zich over het verlies opwinden doet de Argentijn echter niet.
"We staan nog altijd eerste in de groep, we maken ons geen zorgen. Ik denk dat we een goede wedstrijden hebben gespeeld. We hebben voldoende gecreëerd, maar de bal ging er niet in", zo luidde Messi’s commentaar na afloop van het duel op de officiële site van Barcelona.
De kersverse vader van zoon Thiago vond dat Celtic precies hetzelfde spelletje hanteerde als twee weken terug. Toen won Barcelona in Camp Nou maar nipt van de Schotse alleenheerser. "Ze speelden, net als in Camp Nou, erg defensief en gokten op een snelle uitbraak. Daarnaast zijn dode spelsituaties hun sterke punt. Op die manier wisten ze ook tweemaal te scoren."
LEES OOK:
Henry verbaast en duidt favoriet voor Gouden Bal aan