De Premier League lijkt de beloofde competitie voor de Rode Duivels. Veel internationals kozen voor het Engelse kampioenschap en spelen er bovendien ook nog eens een hoofdrol. Het grote geld lokte hen naar de Britse eilanden.
Vincent Kompany (Man City) en Eden Hazard (Chelsea) hebben de hoofdvogel afgeschoten, zij verdienen maar liefst 135.000 euro per week! Marouane Fellaini, middenvelder bij Everton, volgt met 100.000 euro voor Thomas Vermaelen (Arsenal) met 80.000 euro. Dat staat te lezen in
Sport/Voetbalmagazine.
De vijfde plaats is voor Moussa Dembele (Tottenham) met 67.000 euro. Hij laat daarmee ploeggenoot Jan Vertonghen (55.000 euro), Romelu Lukaku (West Bromwich, 49.000 euro) en Christian Benteke (Aston Villa, 31.000 euro) achter zich.
Volgens Andy Hinchcliffe, ex-speler van Manchester City, is Vincent Kompany zijn geld waard: "Wat intrinsieke kwaliteiten betreft, kent Kompany zijn gelijke niet. Het verbaast me dan ook hoegenaamd niet dat hij vorig seizoen tot beste verdediger in de Premier League werd gekozen."
LEES OOK:
Boskamp snoeihard: "Ik riep hem niet meer op voor België"