KV Mechelen neemt na De Witte afscheid van nog een oudgediende

305 stemmen
KV Mechelen neemt na De Witte afscheid van nog een oudgediende

KV Mechelen moet nog enkele weken afwachten of het ook effectief in de Jupiler Pro League mag spelen, maar stilaan begint de ploeg voor volgend seizoen al wat vorm te krijgen. De club maakte deze week bekend dat aanvoerder Seth De Witte geen nieuw contract krijgt, maar hij is niet de enige oudgediende die er volgend seizoen niet meer bij zal zijn.


Ook Tim Matthys zal niet mee promoveren. De flankaanvaller kondigt op Instagram aan dat hij een punt zet achter zijn carrière als profvoetballer. "I’m out... Na 15 jaar profvoetbal heb ik besloten om een einde te maken aan mijn carrière. Afscheid nemen met een titel en de Beker van België ... het kan slechter", schrijft hij.

De 35-jarige flankaanvaller begon zijn carrière in 2004 bij AA Gent. Daarna volgden nog passages bij Zulte Waregem, Panthrakikos, Lierse, Bergen en KV Mechelen. Op zijn palmares staan twee bekers, in 2006 met Zulte Waregem en dit jaar met KV Mechelen.


View this post on Instagram

I’m out... Na 15 jaar profvoetbal heb ik besloten om een einde te maken aan mijn carrière. Afscheid nemen met een titel en de Beker van België ... het kan slechter. 15 seizoenen lang heb ik mijn jongensdroom mogen beleven. ‘Wat wil je later worden?’ Geen twijfel mogelijk... Profvoetballer! Ik ben dan ook ongelooflijk fier dat ik mijn eigen weg gezocht, gevonden en gevolgd heb. Heel mijn leven stond voetbal op de 1e plaats, dus was het niet evident om deze beslissing te nemen, maar het is volgens mij de juiste. Mijn grote dank gaat uit naar mijn ouders, familie en mijn vrouwtje! Samen zijn we 15 jaar geleden aan dit avontuur begonnen bij @kaagent en we hebben alles samen beleefd. Nu is het tijd om te gaan genieten van andere dingen in het leven en ons gezin. Louise & Julot zullen hopelijk later ook fier terugkijken op wat papa verwezenlijkt heeft. 2 x de Beker van België, 2 titels in 1B, 1 promotie, 9 Europese wedstrijden... Ik ben mijn clubs eeuwig dankbaar dat ik de kans gekregen heb om deze triomfen te beleven. Racing Strijpen, KSV Sottegem, KAA Gent, SV Zulte Waregem, Panthrakikos. Lierse SK, RAEC Mons & KV Mechelen. Bedankt! Maar nu is het dus tijd om een nieuwe weg in te slaan. Ik bedank graag al de trainers, medespelers, alle supporters en alle medewerkers van al mijn clubs! Te veel mooie mensen om op te noemen! Bedankt om er voor mij een onvergetelijke periode van te maken. Bedankt

A post shared by timmatthys7 (@timmatthys7) on

LEES OOK: Toekomst Raman: blijven of vertrekken bij KV Mechelen?

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Toekomst Raman: blijven of vertrekken bij KV Mechelen?
Toekomst Raman: blijven of vertrekken bij KV Mechelen?
204

Jammer dat hij stopt?

Meest recent

'Kassa kassa in Genk: na Karetsas nog 2 topdeal op komst'

Een tiental dagen voor de start van de competitie beweegt er plots nog heel wat bij KRC Genk. Nadat ...

21
21
'Straf: Club Brugge hield interesse van Tottenham af'

Bij Club Brugge is het al een zeer bewogen zomer geweest. Het deed al zaken met de allergrootste ...

90
90
'Standard verbaast iedereen met transferbeslissing'

Standard beleefde deze zomer al een behoorlijk drukke mercato. Het haalde al zes nieuwe spelers ...

94
94
'Barça heeft plan klaar: deadline Bisiwu-debuut bekend'

Club Brugge zag deze zomer de kassa al stevig rinkelen met de uitgaande transfers van Aleksandar ...

123
123
'Hoefkens jubelt met terugkeer van ervaren Belg'

Carl Hoefkens bleef deze zomer gewoon trainer van NAC Breda en dat is toch best opmerkelijk. Onze ...

26
26
'Anderlecht keert alsnog terug voor geschrapt target'

Anderlecht staat donderdag alweer voor een levensbelangrijke opdracht, want tegen Hammarby moet ...

367
367
Nicky Hayen krijgt plots bijzonder signaal uit Limburg

Nicky Hayen blijft een naam die overal in het Belgische voetbal opduikt. De voormalige coach van ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt WK-revelatie, beweging bij Anderlecht'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

252
252
Bob Peeters pakt uit met nieuwe toptransfer bij SK Beveren

SK Beveren is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League na een topseizoen in de ...

77
77
Vrancken direct zwaar onder druk: “In oktober al ontslag”

Wouter Vrancken kent geen ideale start bij Hearts. De Schotse club speelde vorig seizoen ei zo na ...

117
117
Nieuw seizoen, zelfde problemen: Lavia incasseert wéér

Romeo Lavia werd gezien als één van de grootste Belgische talenten van de huidige ...

101
101
'Anderlecht is twee clubs te snel af voor Antman'

RSC Anderlecht lijkt op weg naar een volgende aanwinst. Oliver Antman zou bijna een speler zijn van ...

463
463
Toekomst Raman: blijven of vertrekken bij KV Mechelen?

Benito Raman is bezig aan een sterke voorbereiding bij KV Mechelen. De ervaren aanvaller wil dit ...

203
203
Antwerp heeft beet: transfer ervaren Belg is een feit

Royal Antwerp FC heeft vandaag eindelijk weten toe te slaan op de transfermarkt. De Great Old maakte ...

217
217
'AA Gent vreest miljoenenbod op publiekslieveling'

Gaat AA Gent een van zijn meest geliefde spelers verliezen de komende maand? Het zou zomaar kunnen. ...

363
363
'Anderlecht deelde Standard stevige transfertik uit'

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie nieuwe spelers in huis, nummer vier is onderweg. Bij ...

547
547
'Lommel SK beslist: drie transfers op til'

Lommel SK mag stilaan in gang schieten inzake nieuwe spelers. De Limburgers bleven voorlopig nog ...

99
99
'Opvolger Salah: sterspeler geeft Liverpool jawoord'

Na het een jaar geleden al lustig met miljoenen smeet, is Liverpool FC niet van plan om deze zomer ...

193
193
'Anderlecht pakt uit: 5 miljoen voor 'Club Brugge-target''

RSC Anderlecht haalde deze zomer al versterking voor de defensie en het middenveld in huis. Op de ...

1359
1359
Infantino gaat grove stap te ver: géén België op WK 2030?

Gianni Infantino blijft het bijzonder bruin bakken. De omstrenden FIFA-voorzitter flirt naar ...

1234
1234
'Grens van 300 mil doorbroken: nieuwe transferraket Spurs'

Tottenham Hotspur wil de dramatische resultaten van vorig seizoen zo snel mogelijk doorspoelen. En ...

181
181
'PSG wil De Ketelaere: Enrique slaat de deur keihard dicht'

Charles De Ketelaere wordt nadrukkelijk aan PSG gelinkt, maar achter die interesse schuilt een ...

576
576
Club Brugge haalt vierde aanwinst: één groot slachtoffer

Club Brugge haalde tot dusver een drietal aanwinsten voor de A-kern in huis. Daar lijkt eerstdaags ...

1083
1083
Genk voorbij magische grens: Karetsas-prijs loopt verder op

Na een transfersoap van enkele weken tijd, is dan toch een akkoord gevonden omtrent Konstaninos ...

585
585
'Antwerp compleet los: nieuwe trainer, víér versterkingen'

Antwerp FC kende een moeizaam tussenseizoen tot dusver. Door de bestuurlijke perikelen liepen alle ...

1099
1099

Meer sportnieuws