Guus Hiddink kijkt uit naar de Europa League-wedstrijd van donderdagavond tegen Liverpool. De trainer van Anzhi Makhachkala verwacht dat zijn ploeg kan verrassen tijdens dat duel op Anfield Road. Dat vertelde hij op de officiële website van zijn team.
"Het is niet de eerste keer dat ik een bezoek breng aan Liverpool. Bij mijn laatste bezoek aan Liverpool won ik als trainer van Chelsea in de kwartfinale van de Champions League met 3-1", begon Hiddink, die kansen ziet voor Anzhi. "Misschien is de geschiedenis van Anzhi niet zo rijk als die van Liverpool, maar Anzhi is een ambitieuze club."
"Ik heb er alle vertrouwen in dat we Liverpool in eigen huis kunnen verrassen. In de Europa League zijn we dit seizoen nog ongeslagen en daarnaast staan we op de eerste plaats in de eigen competitie", zo besloot de Nederlander hoopvol.