Woensdagavond omstreeks 18u00 speelt RSC
Anderlecht zijn derde wedstrijd in de groepsfase van de Champions League op het veld van het Russische Zenit Sint-Petersburg. Bij Anderlecht hoopt Rode Duivel terug naar Brussel te kunnen reizen met een punt op zak. "Als we een punt, of wie weet meer, kunnen meepakken, hebben we een goeie uitgangspositie. Een verlies is voor de Russen erger dan het voor ons is", vertelt hij op de website van zijn club.
Gillet betreurt het wel dat Anderlecht het in Rusland zonder Dieumerci Mbokani zal moeten stellen. "Het is jammer dat Mbokani er niet bij is. Hij kan op elk moment het verschil maken. Met of zonder Dieu, we moeten collectief spelen en vechten voor elke bal. We moeten karakter tonen en spelen zoals tegen Milan, waar het 0-0 bleef."
Bij Zenit speelt met Nicholas Lombaerts een ex-ploegmaat bij AA Gent. "Hij is zes maanden voor mij vertrokken bij Gent. Hij is een slimme jongen en we hebben een goeie band. Onze vriendinnen zijn ook bevriend. Toen hij naar Rusland vertrok, verklaarde iedereen hem voor gek, maar hij is hier heel gelukkig en mocht al meerdere titels vieren. Ik ben gelukkig voor hem."
LEES OOK:
'Sibierski zit niet stil: eerste wintertarget al bepaald'