'CL-uitschakeling zet ongeziene transferblitz in gang bij Juventus'

door
'CL-uitschakeling zet ongeziene transferblitz in gang bij Juventus'

Juventus werd deze week verrassend uit de Champions League geknikkerd door Ajax. In Turijn is het nu dan ook hommeles, onder meer Cristiano Ronaldo zou woedend zijn. De clubleiding wil daarom keihard ingrijpen: er zou een 'mega-operatie' op de transfermarkt lonken voor De Oude Dame.


Volgens La Gazzetta dello Sport wil Juve namelijk maar liefst 6 sterspelers gaan kopen komende zomer. Dit terwijl er met Aaron Ramsey (Arsenal) al een grote naam transfervrij binnen werd gehaald. De uitblinker op het resterende verlanglijstje is niemand minder dan Mohamed Salah. De Egyptische koning van Liverpool komt wel enkel nadrukkelijk in beeld als Paulo Dybala vertrekt.

Verder aast Juve op Samuel Umtiti, en dat heeft alles te maken met Matthijs de Ligt. Juve wilde de Ajacied graag, maar lijkt achter het net te vissen door toedoen van FC Barcelona. De Catalanen willen op hun beurt plaats maken voor De Ligt door Umtiti te verkopen, en dat kan dus aan La Vecchia Signora.

Nicoló Zaniolo moet voor de impulsen op het middenveld gaan zorgen. De jonge Italiaan brak dit seizoen door bij AS Roma en staat hoog aangeschreven in Turijn. Datzelfde geldt voor flankspeler Federico Chiesa, van Fiorentina. Tot slot zou Juventus een slag willen slaan in Lissabon, door mandekker Ruben Dias én wonderkind Joao Felix weg te kapen bij SL Benfica. De zes spelers bij elkaar zouden zo'n 373 miljoen euro moeten gaan kosten. De verkoop van spelers als Dybala moet dit gaan financieren.

LEES OOK: Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Van welke speler zou de prioriteit maken bij Juventus?

Meest recent

Bizar: Club-speler opgeroepen bij ... twéé nationale ploegen

Volgende weken wordt het clubvoetbal even on hold gezet voor de eerste interland-periode van het ...

5
5
DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

100
100
Kompany bij Europese elite: David Silva doet boekje open

Bayern München heeft woensdag opnieuw indruk gemaakt in de Champions League en won ook zijn ...

64
64
De 11 namen: Hayen verrast met opstelling KRC Genk

KRC Genk doet in Freiburg straks een gooi naar de kwartfinale van de Europa League, waarin Olympique ...

66
66
JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Recent kwam Transfermarkt met een update van de marktwaarde in de Jupiler Pro League op de proppen. ...

69
69
Garcia geeft geheimen prijs: WK-selectie Duivels onthuld?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde ...

89
89
'De Cat in etalage: rampscenario Anderlecht dichterbij'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

269
269
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

275
275
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

565
565
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

301
301
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

200
200
Anderlecht zit met groot probleem: pijnlijke statistiek onthuld

Anderlecht moet komend weekend nog zijn ticket voor de Champions' Play-Off zien veilig te stellen, ...

118
118
Chelsea krijgt cruciaal advies over Penders

Chelsea kreeg dinsdagavond een pandoering van PSG en is daarmee uitgeschakeld in de Champions ...

60
60
Transfertip Standard: "Hij kan hen weer naar top brengen"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie op het ...

167
167
Ouahbi drukt meteen Belgische stempel bij Marokko

De voorbije weken was er heel wat te doen rond Marokko. Het kreeg deze week van de Afrikaanse ...

54
54
AA Gent blijft gaan en heeft wéér talent beet

AA Gent kan komend weekend een uitstekende zaak doen door op de slotspeeldag van de reguliere ...

88
88
'Real en Rode Duivels gruwelen: domper voor Courtois'

Real Madrid wipte deze week nog maar eens Manchester City uit de Champions League. Toch keerde het ...

105
105
'De Bruyne krijgt plots transferdilemma voorgeschoteld'

Een dikke vier maanden stond hij aan de kant, maar Kevin De Bruyne is nu helemaal terug. De Rode ...

128
128
'Nieuwe wending De Cat: deze club schiet in actie'

Bij Anderlecht wordt het de komende maanden uitkijken naar de ontwikkelingen rond Nathan De Cat. Het ...

337
337
TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

302
302
Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

De supporters van KSC Lokeren willen de wedstrijd tegen RSCA Futures dwarsbomen met een boycot. Men ...

87
87
Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Cercle Brugge, maar de deuren werden even geopend ...

178
178
Afrika Cup-rel ontploft compleet: “Corruptie bij CAF"

De Afrika Cup-rel tussen Senegal en Marokko blijft voortduren. Eerstgenoemde won het Afrikaanse ...

194
194
'Leegloop STVV ingezet: Japanse smaakmakers naar exit'

STVV verloor wel twee van zijn drie laatste wedstrijden, maar blijft desondanks netjes bovenin ...

141
141
'Genk krijgt belangrijk nieuws over transfer Karetsas'

Bij KRC Genk gaat de focus in de komende dagen helemaal op de mogelijke kwalificatie voor de ...

238
238

Meer sportnieuws