'CL-uitschakeling zet ongeziene transferblitz in gang bij Juventus'

477 stemmen
'CL-uitschakeling zet ongeziene transferblitz in gang bij Juventus'

Juventus werd deze week verrassend uit de Champions League geknikkerd door Ajax. In Turijn is het nu dan ook hommeles, onder meer Cristiano Ronaldo zou woedend zijn. De clubleiding wil daarom keihard ingrijpen: er zou een 'mega-operatie' op de transfermarkt lonken voor De Oude Dame.


Volgens La Gazzetta dello Sport wil Juve namelijk maar liefst 6 sterspelers gaan kopen komende zomer. Dit terwijl er met Aaron Ramsey (Arsenal) al een grote naam transfervrij binnen werd gehaald. De uitblinker op het resterende verlanglijstje is niemand minder dan Mohamed Salah. De Egyptische koning van Liverpool komt wel enkel nadrukkelijk in beeld als Paulo Dybala vertrekt.

Verder aast Juve op Samuel Umtiti, en dat heeft alles te maken met Matthijs de Ligt. Juve wilde de Ajacied graag, maar lijkt achter het net te vissen door toedoen van FC Barcelona. De Catalanen willen op hun beurt plaats maken voor De Ligt door Umtiti te verkopen, en dat kan dus aan La Vecchia Signora.

Nicoló Zaniolo moet voor de impulsen op het middenveld gaan zorgen. De jonge Italiaan brak dit seizoen door bij AS Roma en staat hoog aangeschreven in Turijn. Datzelfde geldt voor flankspeler Federico Chiesa, van Fiorentina. Tot slot zou Juventus een slag willen slaan in Lissabon, door mandekker Ruben Dias én wonderkind Joao Felix weg te kapen bij SL Benfica. De zes spelers bij elkaar zouden zo'n 373 miljoen euro moeten gaan kosten. De verkoop van spelers als Dybala moet dit gaan financieren.

Van welke speler zou de prioriteit maken bij Juventus?

Meest recent

Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

3
3
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

16
16
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

210
210
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

20
20
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

88
88
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

79
79
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

446
446
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

98
98
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

90
90
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

304
304
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

21
21
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

550
550
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

431
431
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

65
65
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

375
375
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

419
419
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

201
201
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

229
229
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

417
417
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

596
596
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

152
152
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

342
342
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

111
111
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

784
784
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

149
149

Meer sportnieuws