'Ronaldo kent ongeziene woede-uitbarsting, ploegmaats krijgen volle lading'

door
'Ronaldo kent ongeziene woede-uitbarsting, ploegmaats krijgen volle lading'

Cristiano Ronaldo scoorde over beide duels twee keer tegen Ajax, maar kon de uitschakeling van Juventus in de Champions League niet voorkomen. De Portugese aanvaller is nu furieus, zo weten verschillende Italiaanse media te melden. En dat heeft ook zijn gevolgen binnen de club.


La Gazzetta dello Sport meldt dat de wereldster in de afgelopen dagen de vloer heeft aangeveegd met een aantal van zijn ploeggenoten, die mentale weerbaarheid zouden missen. Ronaldo begrijpt niet hoe het zo mis heeft kunnen gaan en zijn teammaten hebben het dan ook helemaal verbruid bij de Portugees. Er werd zelfs al gespeculeerd over een mogelijk vertrek. Zo ver komt het waarschijnlijk niet, maar Cristiano eist wel dat de clubleiding in actie komt.

Grote namen als Paulo Dybala, Douglas Costa en Miralem Pjanic worden immers gelinkt aan een vertrek en de nationale held van Portugal eist dat president Andrea Agnelli de portemonnee moet open trekken om evenwaardige vervangers aan te trekken. Namen als Federico Chiesa (Fiorentina), Mauro Icardi (Internazionale), Mohamed Salah (Liverpool) en João Félix (SL Benfica) zouden alvast op zijn verlanglijstje staan.

Overigens zou ook de relatie tussen Ronaldo en oefenmeester Massimiliano Allegri behoorlijk verpest zijn. Ronaldo's landgenoot João Cancelo zat op de bank tegen Ajax en Mattia De Sciglio stond in basis: een verkeerde beslissing volgens de aanvaller. Bovendien zou Cristiano van mening zijn dat Juve vele malen aanvallender had moeten spelen.

LEES OOK: Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Juventus heeft de uitschakeling vooral aan zichzelf te danken ...

Meest recent

De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

22
22
Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

12
12
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

77
77
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

272
272
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

140
140
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

637
637
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

124
124
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

96
96
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

119
119
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

177
177
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

589
589
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

38
38
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

316
316
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

236
236
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

166
166
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

376
376
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

192
192
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

65
65
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

47
47
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

288
288
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

95
95
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

351
351
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

184
184
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

51
51
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

322
322

Meer sportnieuws