'Ronaldo kent ongeziene woede-uitbarsting, ploegmaats krijgen volle lading'

door
'Ronaldo kent ongeziene woede-uitbarsting, ploegmaats krijgen volle lading'

Cristiano Ronaldo scoorde over beide duels twee keer tegen Ajax, maar kon de uitschakeling van Juventus in de Champions League niet voorkomen. De Portugese aanvaller is nu furieus, zo weten verschillende Italiaanse media te melden. En dat heeft ook zijn gevolgen binnen de club.


La Gazzetta dello Sport meldt dat de wereldster in de afgelopen dagen de vloer heeft aangeveegd met een aantal van zijn ploeggenoten, die mentale weerbaarheid zouden missen. Ronaldo begrijpt niet hoe het zo mis heeft kunnen gaan en zijn teammaten hebben het dan ook helemaal verbruid bij de Portugees. Er werd zelfs al gespeculeerd over een mogelijk vertrek. Zo ver komt het waarschijnlijk niet, maar Cristiano eist wel dat de clubleiding in actie komt.

Grote namen als Paulo Dybala, Douglas Costa en Miralem Pjanic worden immers gelinkt aan een vertrek en de nationale held van Portugal eist dat president Andrea Agnelli de portemonnee moet open trekken om evenwaardige vervangers aan te trekken. Namen als Federico Chiesa (Fiorentina), Mauro Icardi (Internazionale), Mohamed Salah (Liverpool) en João Félix (SL Benfica) zouden alvast op zijn verlanglijstje staan.

Overigens zou ook de relatie tussen Ronaldo en oefenmeester Massimiliano Allegri behoorlijk verpest zijn. Ronaldo's landgenoot João Cancelo zat op de bank tegen Ajax en Mattia De Sciglio stond in basis: een verkeerde beslissing volgens de aanvaller. Bovendien zou Cristiano van mening zijn dat Juve vele malen aanvallender had moeten spelen.

LEES OOK: Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Juventus heeft de uitschakeling vooral aan zichzelf te danken ...

Meest recent

Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

17
17
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

69
69
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

89
89
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

75
75
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

195
195
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

208
208
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

88
88
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

151
151
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

310
310
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

88
88
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

250
250
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

168
168
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

182
182
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

400
400
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

176
176
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

299
299
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

166
166
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

201
201
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

387
387
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

539
539
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

116
116
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

438
438
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

43
43
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

332
332
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

56
56

Meer sportnieuws