'Ronaldo kent ongeziene woede-uitbarsting, ploegmaats krijgen volle lading'

1158 stemmen
'Ronaldo kent ongeziene woede-uitbarsting, ploegmaats krijgen volle lading'

Cristiano Ronaldo scoorde over beide duels twee keer tegen Ajax, maar kon de uitschakeling van Juventus in de Champions League niet voorkomen. De Portugese aanvaller is nu furieus, zo weten verschillende Italiaanse media te melden. En dat heeft ook zijn gevolgen binnen de club.


La Gazzetta dello Sport meldt dat de wereldster in de afgelopen dagen de vloer heeft aangeveegd met een aantal van zijn ploeggenoten, die mentale weerbaarheid zouden missen. Ronaldo begrijpt niet hoe het zo mis heeft kunnen gaan en zijn teammaten hebben het dan ook helemaal verbruid bij de Portugees. Er werd zelfs al gespeculeerd over een mogelijk vertrek. Zo ver komt het waarschijnlijk niet, maar Cristiano eist wel dat de clubleiding in actie komt.

Grote namen als Paulo Dybala, Douglas Costa en Miralem Pjanic worden immers gelinkt aan een vertrek en de nationale held van Portugal eist dat president Andrea Agnelli de portemonnee moet open trekken om evenwaardige vervangers aan te trekken. Namen als Federico Chiesa (Fiorentina), Mauro Icardi (Internazionale), Mohamed Salah (Liverpool) en João Félix (SL Benfica) zouden alvast op zijn verlanglijstje staan.

Overigens zou ook de relatie tussen Ronaldo en oefenmeester Massimiliano Allegri behoorlijk verpest zijn. Ronaldo's landgenoot João Cancelo zat op de bank tegen Ajax en Mattia De Sciglio stond in basis: een verkeerde beslissing volgens de aanvaller. Bovendien zou Cristiano van mening zijn dat Juve vele malen aanvallender had moeten spelen.

LEES OOK: Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Juventus heeft de uitschakeling vooral aan zichzelf te danken ...

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

24
24
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

134
134
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

95
95
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

89
89
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

282
282
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

161
161
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

162
162
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

351
351
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

615
615
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

307
307
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3444
3444
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

64
64
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

75
75
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

58
58
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

207
207
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

226
226
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

203
203
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

123
123
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

129
129

Meer sportnieuws