'Man Utd wil Lukaku betrekken in spectaculaire ruildeal'

door
'Man Utd wil Lukaku betrekken in spectaculaire ruildeal'

Romelu Lukaku kent een turbulent seizoen bij Manchester United. In het begin van het seizoen moest hij heel wat kritiek slikken omwille van de tegenvallende resultaten van de ploeg en hij belandde zowel onder Jose Mourinho als onder Ole Gunnar Solskjaer enkele wedstrijden op de bank.

Er werd de voorbije maanden dan ook alsmaar meer geopperd dat Lukaku Old Trafford in de nabije toekomst zou kunnen verlaten en daarbij lijkt het er stilaan sterk op dat de Serie A zijn volgende bestemming zal worden. Lukaku werd al uitgebreid gelinkt aan Juventus, maar volgens Italiaanse media wordt Internazionale een alsmaar serieuzere kandidaat.

Inter zou in Lukaku de perfecte opvolger zien voor Mauro Icardi, die ondertussen al een hele poos overhoopt ligt met de club en wellicht zal vertrekken. Lukaku overweegt het aanbod van Inter dan ook alsmaar meer, maar het is nog afwachten welke houding Manchester United zal innemen in het dossier. De Engelsen zouden er nog niet uit zijn of ze openstaan voor een transfer van Lukaku.

UPDATE 15/04

Een transfer van Romelu Lukaku naar Inter Milan lijkt meer en meer tot stand te kúnnen komen. Nadat eerder zijn manager al stelde dat de aanvaller openstond voor een vertrek, lijkt nu namelijk ook Man Utd dat te zijn.

Volgens Tuttomercatoweb heeft Man Utd zelf namelijk zijn oog laten vallen op Mauro Icardi, spits bij de Nerazzurri. Om de prijs te drukken, zouden The Mancunians Lukaku willen betrekken in een spectaculaire ruildeal.

LEES OOK: 'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

Zou dat een goeie club zijn voor Lukaku?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

3
3
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

48
48
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

81
81
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

183
183
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

296
296
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

153
153
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

466
466
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

163
163
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

26
26
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

440
440
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

284
284
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1189
1189
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

397
397
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

374
374
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

353
353
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

281
281
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

481
481
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

200
200
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

343
343
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

387
387
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3063
3063
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

757
757
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

464
464
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

347
347

Meer sportnieuws