'Ajax verdient meer dan 200 miljoen euro met drie transfers'

door
'Ajax verdient meer dan 200 miljoen euro met drie transfers'

Ajax gaat cashen op de zomerse transfermarkt, zoveel is wel duidelijk. Maar de goede prestaties van de Amsterdammers in de Champions League betekenen dat de diverse Ajacieden alleen maar meer waard worden. En de Europese grootmachten staan in de rij.


De Italiaanse media schrijven vandaag dat AS Roma onlangs navraag heeft gedaan bij directeur spelerszaken Marc Overmars wat betreft de contractstatus van David Neres. Daarbij zou de beleidsbepaler aangegeven hebben dat men in de Johan Cruijff ArenA een openingsbod van 70 miljoen euro of meer verwacht alvorens de gesprekken over een deal opgestart zullen worden. In de winter wilde Guangzhou Evergrande nog 43 miljoen euro overmaken voor de Braziliaan, maar dat bod werd afgewezen.

Leegloop
Frenkie de Jong vertrekt natuurlijk naar FC Barcelona voor liefst 86 miljoen euro en ook Matthijs de Ligt verhuist mogelijk naar het Camp Nou-stadion. Volgens de laatste geruchten gaat de jonge centrumverdediger zijn club óók minimaal 70 miljoen euro opleveren, waardoor het er dus naar uitziet dat Ajax meer dan 200 miljoen euro gaat cashen met de verkoop van 'maar' drie spelers.

Het wordt zelfs nog wat imposanter als we aannemen dat ook voetballers als Hakim Ziyech (transferwaarde: 35 miljoen euro), Donny van de Beek (25 miljoen euro) en Nicolás Tagliafico (25 miljoen euro) voor een uittocht kunnen kiezen. Al heeft Overmars al wel gezegd dat de huidige nummer één van de Eredivisie niet meer dan vijf spelers wil verkopen.

LEES OOK: Pijnlijke details blessure De Bruyne: “Schuld van Conte”

Zal Ajax voor meer dan 200 miljoen euro aan spelers verkopen?

Meest recent

'Sunderland wil nieuwe miljoenenslag slaan bij Club Brugge'

Na negen speeldagen telt de Premier League de nodige verrassingen en daar is Sunderland ...

158
158
'Grote opluchting na nieuwe ontwikkeling DAZN-soap'

Het is de laatste weken bibberen voor de Pro League en de Belgische profclubs door de ontwikkelingen ...

205
205
Geweldige dag voor deze Standard-man: "Zo gelukkig"

Standard kreeg een week geleden nog een pandoering, maar kan intussen weer lachen. Het stootte ...

40
40
Standard lonkt naar top zes na zege in Waalse kraker

Standard kreeg vorige week nog een pandoering van AA Gent, maar heeft die vakkundig doorgespoeld. De ...

72
72
'Bakayoko sluit opmerkelijke transferdeal met Leipzig'

Onder Domenico Tedesco was hij een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar sinds de ...

49
49
Doelpuntenfestijn op Lisp, Lokeren baalt alweer

Op Halloweenavond werd er stevig gebibberd in de Challenger Pro League. In een zinderend ...

40
40
Antwerp nog in Play-Off I? Wils is duidelijk

Antwerp slaagde er deze week eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen door in de beker Eupen ...

68
68
Volgende Belgische topcoach? Martens pakt fraaie prijs

De voorbije jaren lijkt er een nieuwe generatie Belgische trainers op te staan. Vincent Kompany ...

40
40
Baro doet Gent-fans straffe belofte bij verjaardagsfeest

AA Gent vierde de voorbije dagen al uitgebreid zijn 125ste verjaardag en dat deed het ook in stijl. ...

110
110
Standard weer kampioen: François stelt deadline

Standard nam in de zomer een frisse start, met een nieuwe eigenaar en een nieuw organigram. CEO ...

164
164
'Vedette bezorgt Pocognoli enorme opdoffer'

Sébastien Pocognoli kende een moeizame start bij AS Monaco met gelijke spelen in zijn eerste ...

78
78
Nieuwe procedureslag: datum voor klacht Standard-Antwerp

Het is intussen twee weken geleden dat de partij tussen Standard en Antwerp ontaardde. De partij ...

106
106
Fans Westerlo zijn woedend en eisen reactie

KVC Westerlo verloor met 3-2 van Beerschot en is de enige eersteklasser die werd uitgeschakeld in de ...

54
54
Hasi komt met pijnlijke verklaring over zomeraanwinst

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Olivier Renard maakte daarin geen geweldige ...

204
204
VRT velt verrassend oordeel na veroordeling Ruben Van Gucht

Sportanker Ruben Van Gucht kwam deze week opnieuw in het nieuws, maar niet omwille van een ...

287
287
Smaakmakers Anderlecht en Standard laten Duivels links liggen

Congo kijkt heel erg naar België voor het selecteren van spelers voor de nationale ploeg. Twee ...

211
211
DAZN voert druk op: donkere wolken boven Pro League

Het conflict tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen beroeren. De situatie dreigt stilaan ...

272
272
Extra troef voor Anderlecht: Hasi dumpt vaste titularis

De zenuwen staan strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar zaterdag KV Mechelen op bezoek komt. Nu ...

182
182
Emotionele stap Racing Genk gaat door merg en been

In de Cegeka Arena is niet elke muur bedoeld om te juichen. Er is er ook één die stil ...

119
119
Wat een transformatie: De Ketelaere laat Italië ontploffen

Bij Atalanta knettert het — coach Jurić tikt publiekslieveling Carnesecchi publiekelijk op de ...

503
503
Wils verschaft update uit bomvolle ziekenboeg Antwerp

Antwerp spoelde de schamele twee op 21 door met een deugddoende kwalificatie voor de achtste finale ...

61
61
Hayen glundert: gigantische opsteker voor Club Brugge

In de 1/16 finale van de Croky Cup deed Club Brugge wat het moest doen tegen derdenationaler ...

382
382
Croky Cup: speeldata achtste finales bekendgemaakt

De afgelopen dagen werden de 1/16 finale van de Croky Cup afgerond, waarna meteen ook de loting voor ...

90
90
Conflict met DAZN escaleert: Pro League in alle staten

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 13 op het programma. Voorlopig zijn de ...

331
331
Marc Coucke in complete shock: Keiharde uithaal zindert na

Marc Coucke, de kleurrijke ondernemer en eigenaar van RSC Anderlecht, beleeft momenteel een periode ...

238
238

Meer sportnieuws