Hernan Losada is terug de koning van het Kiel. De Argentijn kende een sterk seizoen en ook dit jaar is hij alomtegenwoordig. Deze zomer werd hij in verband gebracht met AS Monaco. Beerschot zou naar verluidt acht miljoen euro gevraagd hebben voor zijn spelmaker.
Losada weet niets over het bedrag. "Ik weet het niet. Patrick Vanoppen zei wel dat hij mij niet voor een klein bedrag zou laten gaan. Ik kreeg wel veel telefoontjes uit China, Qatar, China, Saoedi-Arabië en de Verenigde Staten. Van Monaco hoorde ik niets. Ik heb met niemand van hen contact gehad."
Losada wil graag tot het einde van zijn carrière bij Beerschot voetballen. "Als ze mij een papier geven waarop staat dat ik tot mijn 35ste kan tekenen, dan teken ik dat met de ogen dicht."
LEES OOK:
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt