'Rode Duivel kan Gent absolute toptransfer bezorgen'

door
'Rode Duivel kan Gent absolute toptransfer bezorgen'

Na een reeks van 12 op 12 en autoritaire zege tegen STVV, plaatste AA Gent zich zondagavond als laatste ploeg voor Play-Off I. Dat hebben de Buffalo's onder meer te danken aan een aantal geslaagde wintertransfers. Vooral de huurbeurt van Alexander Sørloth is een schot in de roos.


Op voorspraak van coach Jess Thorup, die al succesvol met hem samenwerkte bij FC Midtjylland, werd de Noor in januari gehuurd van Crystal Palace en al snel groeide hij uit tot één van de grote smaakmakers in de Ghelamco Arena. Manager Michel Louwagie liet maandagavond bij Extra Time verstaan dat de kans bijzonder klein is dat hij ook volgend seizoen nog voor Gent speelt, maar dat de club wel de mogelijkheden zal bekijken om hem toch langer te houden.

Indien de Buffalo's hem definitief willen overnemen, zullen ze daarvoor wellicht wel hun eigen transferrecord moeten verbreken. Zo weet Het Laatste Nieuws dat moederclub Crystal Palace zoveel mogelijk van zijn oorspronkelijke transfersom van 10 miljoen euro wil recupereren. En dan zwijgen we zelfs nog over het Premier League-salaris van de Noor.

UPDATE 21/03
Sørloth definitief overnemen lijkt voor Gent onmogelijk, maar misschien kunnen de Buffalo's de aanvaller nog een jaartje langer op huurbasis houden. En wat dat betreft kan Michy Batshuayi mogelijk een belangrijke rol spelen. De Rode Duivel wordt momenteel door Palace gehuurd van Chelsea en hij doet het er meer dan behoorlijk. Indien de club erin slaagt hem te houden, kan dat volgens Football London een grote invloed hebben op de toekomst van Sørloth.

Palace zou er immers voor kunnen kiezen om hem opnieuw uit te lenen en dan lijkt Gent opnieuw een interessante piste. Zeker als de club zich straks in Play-Off I of in de bekerfinale verzekert van Europees voetbal.

POLL: Sørloth is momenteel de beste aanvaller die bij Gent rondloopt ...

Meest recent

Jan Vertonghen laat fans watertanden voor bekerfinale

RSC Anderlecht kende een goede generale repetitie voor de bekerfinale van komende zondag tegen Club ...

15
15
Antwerp-verkoop in stroomversnelling? ‘Kandidaten bekend'

Paul Gheysens krijgt klappen met zijn bedrijf Ghelamco. Uit de jaarcijfers is gebleken dat er nog ...

98
98
Nieuwe diamant Anderlecht: ‘Deze wel met respect behandelen’

RSC Anderlecht won met 1-3 op het veld van Royal Antwerp FC en Paars-Wit lijkt de vierde plek zo ...

51
51
Ferme twijfels over De Ketelaere, wat is er aan de hand?

Charles De Ketelaere stond vorig jaar plots aan de top. Met Atalanta was de Rode Duivel enorm ...

62
62
Antwerp-fans woedend: “Slechtste transfer dit jaar!”

Royal Antwerp FC hoopte de strijd om plek 4 nieuw leven in te blazen, maar RSC Anderlecht deed een ...

168
168
Perfect voorgerecht: Paars-Wit overvleugelt pover Antwerp

Hasi gokte vandaag stevig met een B-elftal op de Bosuil, die zet pakte echter geweldig uit. Een meer ...

93
93
Club Brugge - KAA Gent plots uitgesteld, opstellingen bekend

Club Brugge en KAA Gent bekampen elkaar in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart strijdt nog volop ...

249
249
Croky Cup: op deze tv-zenders kan je de finale bekijken

Zondagavond staat de eerste hoofdprijs in het Belgische voetbalseizoen op het spel. Terwijl de ...

169
169
Mogelijke overname Antwerp: CEO schept klaarheid

Bij Antwerp konden ze donderdag uitstekend nieuws melden, want eindelijk staan alle lichten op groen ...

130
130
Fans ergeren zich mateloos aan Antwerp-Anderlecht

De zevende speeldag in de Champions' Play-Off wordt donderdagmiddag geopend met een kraker tussen ...

213
213
'Totale verrassing bij Anderlecht: transferlicht toch op groen'

Anderlecht strijdt nog volop om de vierde plaats in de Jupiler Pro League en speelt zondag nog de ...

205
205
Zaterdag kan degradatiestrijd in 1 klap beslist zijn

De play-offs gaan hun laatste rechte lijn in. Komend weekend kan de strijd om het behoud in de ...

157
157
‘Megakorting op Rode Duivel: één club dringt aan’

Komende zomer zullen heel wat Rode Duivels weer een hoofdrol vertolken op de transfermarkt. Al ...

87
87
'Anderlecht mag volgende uitgaande transfer schrappen'

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer. Het legde met Cedric Hatenboer en Mihajlo ...

131
131
Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

120
120
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

169
169
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

217
217
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

238
238
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

88
88

Meer sportnieuws