STVV dreigt weer twee sterkhouders te verliezen: "Veel interesse"

door
STVV dreigt weer twee sterkhouders te verliezen:

STVV haalde geen Play-Off I, maar kende tot op heden wel een fantastisch seizoen. Sportief directeur Tom Van den Abbeele zal de komende maanden wellicht het nodige werk gaan hebben, want een aantal jongens speelden zich nadrukkelijk in de kijker van andere ploegen.


Na het winters vertrek van Casper De Norre (KRC Genk) en Roman Bezus (AA Gent) bestaat de kans dat de Truienaars in de zomer Takihero Tomiyasu en Yohan Boli de club zien verlaten.

"We gaan er alles aan doen om de kern zo goed mogelijk samen te houden. Tomiyasu? Dat wordt moeilijk, dat is een feit. Boli ligt ook goed in de markt en daarin is heel wat interesse. Als die jongens zouden vertrekken, dan is het onze taak om volwaardige vervangers te halen. Als we volgend seizoen PO I willen halen, moeten we ze goed vervangen. We zullen binnenkort ook weten welk budget we beschikbaar hebben voor transfers", zei Van den Abbeele aan TVL Sportcafé.

LEES OOK: 'Union aast na Schoofs op volgende JPL-transfer4

🔥 Wat iedereen nu leest

Brugge bevoordeeld of bestolen? Ex-ref fileert Gent-Club
Brugge bevoordeeld of bestolen? Ex-ref fileert Gent-Club
Nieuwe voorzitter Anderlecht: twee topkandidaten gekend
Nieuwe voorzitter Anderlecht: twee topkandidaten gekend

Zal STVV Boli en Tomiyasu kunnen houden?

Meest recent

Club Brugge houdt hart vast: alsnog last-minute vertrekker?

Club Brugge beleeft een absolute recordzomer. Blauw-Zwart verkocht al verschillende sterkhouders en ...

41
41
Vandenhaute krijgt stevige trap na: "Typisch voor hem"

Waar een groot deel van de aanhang van RSC Anderlecht al ruime tijd om vroeg, hebben ze maandag ook ...

9
9
Woede bij Club: fans boycotten match op La Louvière

De ploegen in de Jupiler Pro League genieten momenteel van wat rust, maar binnen een dikke ...

111
111
Engelse pers gaat rechtstreeks los op Senne Lammens

Vlak voor het sluiten van de zomerse mercato in Engeland, wist Senne Lammens zijn droomtransfer naar ...

206
206
Alwéér een bom in de maak bij Club Brugge

Alsof de druk bij Club Brugge nog niet groot genoeg was, schuift nu ook het dossier van Lynnt Audoor ...

451
451
Waar kan ik Liechtenstein-België op tv kijken?

Het eerste luik van het seizoen in het clubvoetbal zit er alweer op, in de komende dagen zijn de ...

106
106
Antwerp laat transfer schieten, nieuwe spits Cercle

Aanstaande zaterdag om middernacht sluit de transfermarkt ook in België zijn deuren. ...

179
179
'Dolberg helemaal akkoord: nieuwe transferdetails gelekt'

In de meeste grote Europese voetballanden is de mercato inmiddels gesloten, maar er zijn voldoende ...

747
747
Enorme transferklap bij Genk: "De schaamte voorbij"

KRC Genk brak maandag zijn transferrecord met de verkoop van Tolu Arokodare aan Wolverhampton ...

618
618
Nachtmerrie voor Coucke: Vandenhaute kiest ramkoers

Wouter Vandenhaute weg als voorzitter? Ja. Vandenhaute geen macht meer bij Anderlecht? Vergeet het. ...

623
623
'Dikke zakken geld: Club Brugge wil nog toeslaan'

Bij Club Brugge haalde men maandagavond opgelucht adem. Zo verstreek de transferdeadline in de grote ...

858
858
'Crisis lang niet voorbij: slechts één optie voor Coucke'

De tegenvallende start van het seizoen en aanhoudende supportersprotesten, zijn niet zonder gevolgen ...

731
731
Deadline deals: transferschok Dessers, vuurwerk in Premier League

Terwijl de Belgische clubs nog enkele dagen extra hebben om hun zaakjes te regelen, zit de ...

178
178
Nieuwe voorzitter Anderlecht: twee topkandidaten gekend

RSC Anderlecht staat andermaal voor een grote verandering binnen zijn organigram. Zo kondigde Wouter ...

1076
1076
Anderlecht loost Leoni, komt vervanger Dolberg van Bayern?

Het zijn nog drukke dagen voor Anderlecht. Nu de transfermarkt in de meeste toplanden gesloten is, ...

398
398
Eindelijk de bevestiging: droomtransfer voor Lammens

Bij Antwerp wachtten ze de voorbije weken angstvallig op het vertrek van Senne Lammens, want de ...

195
195
Openda en Lukebakio hebben toptransfers helemaal beet

In de meeste toplanden is de transferdeadline intussen verstreken. Verschillende Rode Duivels hebben ...

107
107
Liverpool dropt op de valreep nog transferbom

In Engeland is de transfermarkt intussen al dicht, maar clubs maken nog volop deals bekend die ze op ...

257
257
'Union aast na Schoofs op volgende JPL-transfer4

Voor Union is het nog een onverwacht hectisch einde van de transferperiode. De landskampioen zag op ...

395
395
Coucke neemt duidelijk standpunt in over ontslag Vandenhaute

Bij Anderlecht is maandag de bom helemaal gebarsten. Wouter Vandenhaute begaf eindelijk onder de ...

324
324
Brugge bevoordeeld of bestolen? Ex-ref fileert Gent-Club

Club Brugge heeft de eerste interland-break van het seizoen niet kunnen inzetten met een ...

1087
1087
Knaltransfer in JPL: Schoofs naar landskampioen

De Rode Duivels verzamelden maandag verzamelen in Tubeke, maar van nieuw gezicht Charles Vanhoutte ...

522
522
Tom Waes kraakt: "Alleen nog maar haat en gepest"

Tom Waes was gisterenavond voor het eerst sinds lang nog eens te bewonderen op de Vlaamse televisie. ...

259
259
Exodus Anderlecht: verrassende transfer Leoni, prijs Dolberg bekend

Terwijl de club volop in een bestuurlijke crisis verwikkeld zit, is de sportieve leiding van RSC ...

911
911
Deadline gekte: El Khannouss, Lokonga, Boniface én Antony

Maandagavond sluit de zomerse transfermarkt zijn deuren in verschillende grote Europese ...

272
272

Meer sportnieuws