Willem II gaat de selectie deze week vermoedelijk versterken met Koen Daerden. De dertigjarige Belg is er op financieel gebied al zo goed als zeker uit met de Tilburgse club, maar technisch manager Marc van Hintum wil hem nog aan het werk zien.
"Koen traint mee bij Standard Luik en dat speelt als het goed is komende week een oefenwedstrijd. Of hij dan meedoet weet ik niet en ik wil eigenlijk ook nog een paar trainingen van hem zien. Dus deze week zal het nog niet rondkomen vermoed ik", aldus Van Hintum in gesprek met het
Brabants Dagblad.
Daerden heeft een goede indruk gemaakt op de technische staf van Willem II. De Belg, die in totaal tien keer uitkwam voor de Rode Duivels, speelde al eens mee in de oefenwedstrijd tegen Go Ahead Eagles.
LEES OOK:
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’