De overwinning van Bayern München op TSG 1899 Hoffenheim heeft trainer Jupp Heynckes tevreden gesteld.
Der Rekordmeister won zaterdagmiddag in eigen huis met 2-0 dankzij twee treffers van Franck Ribéry. Dinsdag werd in de Champions League nog verloren van BATE Borisov.
"Je moeten het zo zien dat we dinsdag nog een zware wedstrijd hadden. We hebben slim gespeeld en achterin niets weggegeven. We hebben gedomineerd en Hoffenheim geen scoringskansen geboden. We waren zeer gemotiveerd en hebben vanaf het begin met de scepter gezwaaid", zag Heynckes.
Ook Ribéry was content met de competitiezege na de flater in de Champions League. "Het was na de nederlaag in het laatste duel belangrijk om te winnen. Een nederlaag kan gebeuren, maar we hebben goed gereageerd. Het is mooi dat we ook de nul hebben gehouden. We moeten zo verder gaan. Dit was belangrijk voor ons zelfvertrouwen nu velen naar hun nationale ploeg afreizen", zei de Franse aanvaller.
LEES OOK:
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'