Verrassend nieuws uit Turkije: Eric Gerets wordt de nieuwe trainer van het Turkse Kayserispor. De Belg volgt er de zopas ontslagen Shota Arveladze op, dat meldt de club op zijn website. Gerets werd onlangs nog ontslagen bij Marokko.
Gerets was eerder al aan de slag in Turkije. Tussen 2005 en 2007 pakte hij daar namelijk de titel met Galatasaray. Kayserispor is dan weer een laagvlieger: het staat momenteel op de voorlaatste plaats in de Turkse competitie.
De Belg werd ook al gelinkt aan een club uit Qatar, maar die ontkende de interesse. Gerets was enthousiast over zijn periode in Turkije en was ook onder de indruk van de gepassioneerde supporters.
Gerets aardt naar eigen zeggen het best bij een club met passie. Zo was hij ook trainer van het Franse Marseille en was hij bondscoach bij Marokko. Voorts is Standard Luik zijn grote liefde. Een club die bekend staat vanwege zijn gepassioneerde supporters.