De derde Duiveluitdaging is een feit. De spelers willen dat er 1.000 plaatsen als een soort van stadion gaan fungeren in België. Dat kan gaan van huizen tot clubcafés. Als tegenprestatie gaan drie Rode Duivels een rondleiding geven in hun huis. Deadline: zestien oktober.
Met deze uitdaging hopen de Rode Duivels de supporters achter hen te krijgen voor de belangrijke wedstrijd tegen Schotland. Die wedstrijd was al snel uitverkocht, zodat velen niet in het stadion kunnen geraken. Met deze actie zouden er dus duizend 'andere stadions' moeten opstaan in België.
De vorige twee duiveluitdagingen werden gehaald. Hieronder ziet u het filmpje waarmee Thibaut Courtois de trouwe supporters hoopt te kunnen overtuigen. Via de Facebookpagina van Belgian Red Devils kan je meer informatie vinden.
[youtube]https://www.youtube.com/v/GP3fhbbL7Iw[/youtube]
LEES OOK:
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels