RSC
Anderlecht wist in de Beker van België moeizaam met 2-0 te winnen van Boussu-Dour, de leider in de tweede klasse. Anderlecht-trainer John van den Brom opteerde om een experimenteel elftal tussen de lijnen te plaatsen, maar de Nederlander was na afloop van de partij alles behalve tevreden over de prestatie van zijn ploeg.
"Vooraf zei ik dat ik het volste vertrouwen had in de basiself, maar de spelers hebben niet echt geantwoord op het veld", vertelde een duidelijke Van den Brom tegen
Sporza. "Ik wilde dat ze mijn keuzes moeilijker zouden maken. Niet dus. Ze hebben het mij net gemakkelijk gemaakt."
Hij was zeer ontevreden over de prestatie van bepaalde spelers. "Sommige spelers gaan hard moeten werken om weer in de ploeg te geraken. Ik wou iedereen negentig minuten laten spelen, maar door het verloop van de match moest ik echt ingrijpen."
Over de prestatie van Ronald Vargas was hij dan weer wel tevreden. "Ronald speelde niet groots en miste duidelijk matchritme. Maar hij schuwde geen duels. Dat is goed nieuws voor de toekomst", besloot de 45-jarige Nederlander.
LEES OOK:
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht