Robert Lewandowski bleek na afloop van de met 1-0 gewonnen wedstrijd tegen Ajax in Duitsland een tevreden man. De aanvaller van Borussia Dortmund, die in de 87e minuut de eindstand op het scorebord liet verschijnen, meent ook dat zijn ploeg de verdiende winnaar is. Dat vertelde hij na de wedstrijd op de officiële website van zijn club.
"We zijn de verdiende winnaar, daarom zijn we natuurlijk tevreden", aldus de trotse Lewandowski, die het enige doelpunt van de wedstrijd maakte. "In de eerste helft hadden we echter wel problemen met de defensie van Ajax."
"Het belangrijkste voor nu is dat we de drie punten binnen hebben gehaald, daar zijn we heel blij mee. Natuurlijk ben ik ook heel blij met het doelpunt dat ik gemaakt heb", zo besloot de Pool.
LEES OOK:
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'