De Rode Duivels hebben hun kwalificatiecampagne voor het Wereldkampioenschap 2014 goed ingezet met een 0-2 overwinning tegen Wales. Zondag trainden de Belgische stervoetballers voor het eerst weer in Neerpede. Enkel Christian Benteke moest afhaken, de nieuwbakken Aston Villa-spits heeft een lichte contractuur in de lies.
Wilmots gaf eerder al aan dat hij tegen Kroatië zou kiezen voor een grote, sterke spits. Benteke komt daarvoor in aanmerking , zeker na zijn knap debuut en doelpunt in de oefenwedstrijd tegen Nederland. De voormalige Genk-spits zou speelklaar geraken voor het treffen met de Kroaten.
Aanvoerder Vincent Kompany en Romelu Lukaku kregen eerst verzorging om blessures te voorkomen, vooraleer ze bij de groep aansloten. Zo’n honderd supporters woonden de training bij om hun nationale helden te steunen in de aanloop naar de belangrijke confrontatie met Kroatië nu dinsdag.
LEES OOK:
Boskamp snoeihard: "Ik riep hem niet meer op voor België"