Rode Duivel Jan Vertonghen was vrijdag na afloop van het eerste
WK-kwalificatieduel met Wales zeer tevreden. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Wales en begonnen zo goed aan de kwalificatiereeks voor het WK 2014. Vertonghen liet na afloop ook weten dat hij nooit twijfelde over een goede afloop.
"Of ik ongerust was in de tweede helft? Helemaal niet, we hadden steeds controle. Het was gewoon wachten op het tweede doelpunt. Het spel moest wel sneller tegen zo'n compacte tegenstander. Maar goed, we hebben weinig weggeven", vertelde de verdediger van Tottenham Hotspur.
"Ik ben erg blij met die 3 punten, hier gaan weinig ploegen komen winnen. Het is lang geleden dat we een openingswedstrijd wonnen, en dat tegen een Wales met fantastische spelers", vervolgde Vertonghen, die zelf de 0-2 scoorde.
Aankomende week wacht een duel met Kroatië. Vertonghen heeft veel vertrouwen in dat duel. "Tegen Kroatië moeten we voor 6 op 6 gaan, zeker met dat geweldige thuispubliek in Brussel. En ze hebben ons hier al zo goed gesteund, fantastisch!", aldus Vertonghen.
LEES OOK:
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"