Het Nederlands elftal worstelde zich vrijdag naar de eerste zege in de
WK-kwalificatiereeks. In Amsterdam werd een stug Turkije met 2-0 opzij gezet dankzij treffers van Robin van Persie en Luciano Narsingh. "Het ging met bloed, zweet en tranen", constateerde aanvoerder Wesley Sneijder.
"We hebben veel wilskracht en inzet getoond en goed gebruik gemaakt van hun zwakke punten", blikt de spelmaker terug voor de camera's van
SBS6. "Misschien hadden we wat vaker moeten scoren, maar zij hebben ook kansen gehad."
De treffers werden evenredig verdeeld over de beide helften, maar volgens Sneijder was het eerste bedrijf niet om over naar huis te schrijven. "We maakten in de eerste helft achterin een aantal individuele fouten waardoor zij kansen kregen", stelt de middenvelder. "Maar voor de tweede helft moet ik de defensie een compliment geven. Misschien zat er in het begin een beetje spanning op, zo in de uitverkochte ArenA, voor de helft gevuld met Turken."
LEES OOK:
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht