Wayne Rooney liep in de wedstrijd tegen Fulham (3-2 winst) een grote snijwond op. De aanvaller van Manchester United mag van geluk spreken dat de slagader niet is geraakt, vertelt hij op de website van de club. "De artsen zeiden dat de snee maar 1 of 2 millimeter van mijn slagader af zat."
In de laatste minuten van de wedstrijd kwamen de noppen van Hugo Rodallega in het been van Rooney. "Aanvankelijk voelde ik helemaal niets", aldus de international. "Maar ik heb echt geluk gehad dat mijn spieren en mijn slagader niet zijn geraakt", vervolgde de spits, wiens snee werd hersteld met tien hechtingen.
De revalidatie van de 26-jarige Engelsman duurt naar verluidt drie weken. Rooney zou op 29 september tegen Tottenham Hotspur zijn rentree weer kunnen maken in de basiself van Manchester United.
LEES OOK:
Haaland krijgt Old Trafford stil, Kompany dankt Kane