Real Madrid wint bij Celta de Vigo en verkleint achterstand op Barça

door
Real Madrid wint bij Celta de Vigo en verkleint achterstand op Barça

Het afscheid van Julen Lopetegui heeft Real Madrid voorlopig nog geen windeieren gelegd. De resultaten zijn, in vergelijking met de voormalig Spaanse bondscoach, een pak beter. Tijdelijke vervanger Solari startte met drie zeges zonder tegentreffer. Vandaag kwam daar een vierde zege bij.

Want ook bij Celta de Vigo werd gewonnen. Benzema legde in Galicië de basis voor het succes. De Franse spits, die woensdag in de Champions League zijn criticasters de mond snoerde met twee goals, brak halverwege de eerste helft de ban. Bij de 0-2 van Real Madrid was er meer geluk dan kunde in het spel. De bal van Benzema eindigde na een carambole tussen keeper Sergio Alvárez, de paal en verdediger Gustavo Cabral in het net. 

Een half uur voor tijd was de marge verkleind door een fraaie treffer van Hugo Mallo. Na een pass van Brais Méndez volleyde hij uit de draai de bal achter doelman Thibaut Courtois. Maar een basis voor de wederopstanding van Celta de Vigo was het niet.

Zeven minuten voor tijd was het verzet gebroken. Na een lompe actie van Juncà op Odriozola ging de bal op de stip. Sergio Ramos toonde zich net als vorige week tegen Real Valladolid vanaf elf meter de koele afmaker, die uit een strafschop de onzekerheid wegnam. Celta eindigde het duel met tien man na de tweede gele kaart van Cabral.

Het schitterende schot van invaller Dani Ceballos was een mooi sluitstuk voor Real Madrid na een slijtageslag, ook al was het laatste wapenfeit de 2-4 van Brais Méndez. Want in de eerste helft vielen Casemiro en Javi Sanchez geblesseerd uit. Sportief gaat het De Koninklijke voor de wind. De achterstand op koploper Barcelona is teruggebracht tot vier punten.

LEES OOK: Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Is Real Madrid aan z'n opmars begonnen?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

191
191
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

156
156
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

163
163
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

273
273
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

371
371
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

234
234
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

563
563
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

194
194
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

30
30
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

532
532
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

295
295
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1319
1319
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

438
438
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

412
412
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

395
395
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

292
292
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

518
518
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

209
209
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

364
364
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

243
243
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

401
401
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3109
3109
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

791
791
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

480
480
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

366
366

Meer sportnieuws