Vitezslav Lavicka zag zijn team donderdag met 2-2 gelijkspelen tegen Feyenoord en bleek naar eigen zeggen tevreden. Dat vertelde de trainer van Sparta Praag na afloop van de wedstrijd in De Kuip op de officiële website van de club.
"Het was een zeer interessante wedstrijd met vier doelpunten", zo sprak de oefenmeester uit. "Wij speelden een goede eerste helft en kregen een aantal kansen en dat is goed om te zien. In de tweede helft ging het wat minder en misschien moeten we zelfs teleurgesteld zijn met dit eindresultaat, omdat we met 0-2 voor hebben gestaan. "
"Wellicht kunnen we over pech spreken, maar we moeten wel erkennen dat de tegenstander zeer goed was. We kunnen nu terug naar Praag, terwijl we hier al een gunstig resultaat hebben neergezet", besloot de trotse Tsjech zijn verhaal.
LEES OOK:
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland