Anderlecht-winger Sacha Jakovenko zal volgende week starten in de terugwedstrijd van de laatste voorrondes van de Champions League. Hij vervangt zo goed als zeker Milan Jovanovic. Die pakte in Limassol een domme rode kaart en mist daardoor de match in Anderlecht.
Het Nieuwsblad gokt dat Jakovenko op de linkerflank mag starten. Hij mocht in Cyprus al invallen voor Jovanovic. Daar kon de Servische linksbuiten duidelijk niet mee lachen en hij uitte zijn frustratie op een flesje water. Het leverde hem een tweede gele kaart en een schorsing op.
Het is wel nog afwachten in welk systeem de landskampioen zal aantreden. Zal trainer John van den Brom opnieuw kiezen voor een verstevigd middenveld of gooit hij met Tom De Sutter een tweede spits in de strijd? Vast staat dat er, na de 2-1-nederlaag, gescoord moet worden.