Berchem Sport won woensdag van Temse in Derde Klasse A en startte daardoor sterk. Ook doelman Youri De Wilde heeft zijn aandeel in het prille succes. Hij pakte uit met enkele knappe saves. "Ik blijf hard werken om mijn plaats in het elftal te verdienen."
Vorig seizoen speelde Berchem nog in Vierde Nationale. "Prachtig dat we dit als promovendus kunnen realiseren", zegt De Wilde aan
Het Nieuwsblad. "We pakken een 4 op 6 (Berchtem speelde ook gelijk bij Geel, red.) en misten onze start dus niet. Nochtans gaat het nu allemaal een tikkeltje sneller dan vorig jaar."
De concurrentie in doel is groot bij Berchem. "Het is logisch dat de club drie goede doelmannen wil. Ik zal er alles aan doen om mijn plaats onder de lat te behouden. We vormen alvast een sterk collectief."