De Rode Duivels beginnen meer en meer de internationale voetbalwereld te beroeren. De sterke prestaties van de Belgen in Engeland en de zege tegen Nederland hebben indruk gemaakt. Goksites zetten de troepen van Marc Wilmots zelfs op de twaalfde plaats als kanshebber voor de eindzege op het
WK 2014 in Brazilië.
België gaat daarmee landen zoals Mexico, dat onlangs Olympisch Goud pakte tegen Brazilië, Rusland en Kroatië vooraf. De grootste kanshebber volgens de bookmakers is Brazilië. Daarna komen Spanje, Argentinië, Duitsland, Nederland, Italië, Engeland, Uruguay, Portugal, Frankrijk en Chili.
De Rode Duivels zijn er al sinds 2002 niet meer bij geweest op een groot toernooi. Toen haalde Marc Wilmots & co de 1/8 finale. Daarin was het Braziliaans elftal te sterk (2-0).
LEES OOK:
Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon