Club Brugge staat dan wel aan de leiding, Georges Leekens blijft sleutelen aan zijn team. Bij die zoektocht naar meer succes, maakt de trainer van
Blauw-Zwart opmerkelijke keuzes. Vladan Kujovic verdween terug op de bank en Carlos Bacca kwam van de tribune opeens in de basis.
Het zag er naar uit dat routinier Kujovic de nummer één van Leekens zou gaan worden door de blessure van Bojan Jorgacevic. Niets leek minder waar toen niet Kujovic, maar Jorgacevic opnieuw onder de lat stond. In de voorbereiding haalde de ex-doelman van AA Gent ook niet zijn beste niveau en kon de ervaren Kujovic de beste kaarten voorleggen.
De fans scandeerden de naam van Victor Vasquez, maar die kwam het veld niet op. Tegen Waasland-Beveren en Charerloi startte het jeugdproduct van Barcelona in de basis en speelde meer dan behoorlijk. Nu alle middenvelders weer fit zijn, verdween de Spanjaard naar de bank.
Bart Buysse werd gehaald om de blessure van linksachter Stenman op te vullen. Van Buysse is echter geen spoor. De Belg zat afgelopen wedstrijd niet eens in de selectie. Eerst koos Leekens voor centrale verdediger Figueras en zaterdag stond rechtsachter Høgli op de linksback.
Bacca moest ondanks een goede voorbereiding toekijken vanuit de tribune. Tegen Beerschot verscheen hij opeens aan de aftrap. Er zijn weinig ploegen die aan de top spelen die zo'n drastische selectiewissels doormaken, maar zolang Club blijft winnen, kan je stellen dat ze goed bezig zijn.
LEES OOK:
Van Bronckhorst verrast met Club Brugge-verhaal